Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nálatok mitől számít egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok mitől számít egy pasi papucsnak?

Figyelt kérdés

írnátok példákat, mik azok a dolgok amikor egy pasit már papucsnak mondanátok?

(a párommal már lassan 3 hónapja vagyunk együtt. nagyon szeret, ezzel még nem is lenne baj, de valahogy túlzottan is kimutatja, erről szóltam is neki, de akkor is mindig csak az van amit én akarok, nem is próbálkozik meggyőzni hogy legyen most amit ő kitalált, és bármit megtenne amit csak kérek, de úgy tényleg. nem egy olyan igazi férfias jellem. és azon gondolkoztam, hogy ez már papucsság-e?)

tehát nálatok mitől lesz valaki papucs?



2012. jan. 23. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Semmitől.Ezt a barmok találták ki akiket soha nem szeretett senki igazán.Akiknek ciki a szeretet.Ha neked ez baj akkor gond van az agyaddal.
2012. jan. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hogy egy férfi papucs, az a nőn is múlik, tehát rajtad is.

A papucs az, akinek nincs, vagy nem lehet egy önálló gondolata, mindig azt lesi, hogy a nő mit akar, és kiszolgálja őt, miközben nem kap vissza semmit, de ez sem érdekli.

2012. jan. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igaza van az elöttem szólónak, azonban van egy bizonyos határ.

Nem létezik papucs pasi, viszont olyan igen, aki "megfojt a szeretetével"...

Ha a saját egyéniségét eldobja miattad, abból később csak vita van. Az életkorotokat mindig elfelejtitek kiírni, így nehéz tanácsot adni.

2012. jan. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért erős kifejezés a papucs szó :)


Meg ugye nem ugyan az az udvarias,előzékeny,papucs kifejezés.


Nekem a papucs ott kezdődik,hogy az önálló véleménye ellenére a nőnek ad mindig igazat és nem akar kompromisszumot kötni még ha neki más is az igénye.Meghunyászkodik tulajdonképpen a nővel szemben.Szerintem akkor "papucs" egy férfi ha felcserélődik a kapcsolatban a két fél szerepe vagy ha mindenben alárendeli magát a nőnek.

2012. jan. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

jól beszélt az előttem lévő


de sok nőnek az az igénye, hogy jól leoltsák őket néha... ettől érzik a másikat férfinak

2012. jan. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

hát inkább legyen egy pasi bunkó mint ilyen.

biztos sok nő álmodik olyan pasiról, akinek csakis a barátnőjük számít, de csak az tudja milyen érzés ez valójában, ha volt már ilyen barátod.

egy férfi az legyen férfi, és ne egy nyálas szerencsétlenség.

2012. jan. 23. 22:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Már elég régi kérdés de tényleg gond van az agyaddal
2015. aug. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!