Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjak neki egy esélyt?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van egy srác, aki nagyon rám hajtott az egyetemen, de itt elég kevesen vagyunk a szakon, családias a hangulat. Nekem szimpatikus ő, de nem szeretnék egy olyan közösségből járni valakivel, ahová minden nap megyünk mind a ketten. Arra meg mégsem kényszeríthetem, hogy a suliban csináljunk úgy, mintha "semmi sem lenne"!...

Szerintetek mit csináljak?


2012. jan. 23. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes ahogy mondtad hogy nem szeretnél járni olyan helyről ahová minden nap mentek :S,egyébként, vagyis az én körömben pont az ilyen helyekről születtek a legtartósabb kapcsolatok, haveri körömben is egytől egyik fősuliról, szóval ha vágysz egy kapcsoltra akkor bátran mondom hogy IGEN.
2012. jan. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Letagadnád, hogy jártok??! Miért?????
2012. jan. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod minden nap (mások előtt) vállalni őt, ne hülyítsd.

Másrészt a kérdésfeltevés túlságosan lekezelő. Mintha szívességet tennél, hadd örüljön a srác, nálad jobbat úgy sem kap. :(

2012. jan. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

túlbonyolítod. pedig egyszerü:

tetszik--->járj vele, légy boldog

nem tetszik--->ne járj vele mert boldogtalan leszel :)

ENNYI:)

(amugy meg amilyen kapcsolat működőképes az működik bármilyen körülmények között, ami meg nem, annak csak idő kérdése hogy tönkremegy. De sose a körülmények hibásak, azok max felgyorsítják azt ami amugy is bekövetkezne)

2012. jan. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem csak azzal van bajom, hogy utálom, ha az emberek a szájukra vesznek, és nem szeretném, ha ez lenne a téma. =S
2012. jan. 23. 18:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor nem ő a párod. Ha valóban érdekelne, nem törődnél a külvilággal.
2012. jan. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg bejön akkor ez a "em szeretnék egy olyan közösségből járni valakivel, ahová minden nap megyünk mind a ketten" egy butaság, lehet pont egy nagyszerű kapcsolatod lehetne,beszélgess vele és kérdezd meg tőle hogy mi a véleménye erről neki, és max. ha sikerül egyezzetek meg ez a ti dolgotok akkor már ,ezt azért írtam mert tudok egy ilyen esetet ahol így ment, és lett is belőle valami.
2012. jan. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!