Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az első vagy inkább a második...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első vagy inkább a második feltételezésem jöhet szóba?

Figyelt kérdés

A "barátom" ezeket mondta mikor legutoljára taliztunk, mert úgy volt hogy külön utakra tértünk de ezt mondta:

.Én még nem akarok komolyabb kapcsolatot, várjunk még, majd hívlak.

Megkérdeztem tőle vagy 3-szor hogy akk vége? Azt mondta h nem várjunk még...

Aztán megöleltük egymást és adtunk egymásnak egy csókot.

Amikor ez történt be volt rúgva...

Már eltelt 1 hónap és semmi:S:(

Szerintetek felejtsem el ezt a fiút? Nagyon szeretem és nagyon hiányzik amikor erre gondolok úgy érzem nem éri meg bánkódnom mert talán neki egy cseppet se fáj ez az egész és nem hiányzok neki, valahol meg azt érzem hogy gondol rám és még úgyis keresni fog.

Nyári szünetbe tuti talizunk mert megyek arra a helyre ahol ő lakik a b.nőmmel mert neki is ott lakik a mamája és nekem is:D Csak az enyém pont ott ahol a "barátom".

Nemtom mit mondjak majd neki, vagy egyáltalán szóljak hozzá??? Vagy szerintetek megse éri? 3 hónapig voltunk együtt, lehetséges hogy keresni fog még? bár ezt hiába kérdezem..

Köszi a válaszokat! :)


Nemrég írtam ki ezt a kérdést...és ma észrevettem vipen hogy kitöröl tegnap:( nagyon szomi vagyok. Nem tudom miért kell kitörülni...

Gondolkoztam h talán azért mert nem kerestem 1 hónapig és ő ettől most iszonyatosan kiborult mert azt hitte hogy én majd szaladok utána hát akkor nagyot tévedett...én már megpróbáltam mindent egy hónappal ezelőtt. Szerintem ő most azt hiszi hogy most kitörölt és én majd rögtön írok neki hogy miért törölt ki, hát nagyon téved pedig nagyon szeretem még mindig és hiányzik is, de én úgy gondolom hogy már mindent megtettem ezért a "kapcsolatért".

A másik gondolatom pedig az volt ezzel kapcsolatban hogy már látni se akar és kitörölt:( pedig nem tudom miért csinálja ezt nem ezt érdemelném!

Szerintetek az első feltételezésem lehet vagy a második?

Áhh annyira rossz nekem ez így suliba is elég rossz kedvem volt de persze ilyenkor is számíthatok a barátaimra akik mindig megtudnak vigasztalni. T.nő is kérdezte hogy mostanában észre vette hogy nem olyan vagyok mint régen és romlott a tanulásom is. Akkor még nem akartam ezt elmondani. De ma eléggé kibuktam hogy még ki is törölt, és hát valahol ki kellett hogy jöjjön belőlem a feszültség és elkezdtem sírni:S akkor elmondtam tanárnőmnek is hogy mi a helyzet azt mondta majd kiheverem...a b.nőm is már majdnem sírt..olyan jó hogy ő van nekem, és a haverok is mindig feltudnak dobni..tudom nem kellett volna sírnom de már valahol ki kellett hogy jöjjön..

A válaszokat köszi szépen!

Köszi a választ!


2009. máj. 28. 16:42
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
bocsi kicsit hosszú lesz szerintem az elejét már nem is olyan lényeges elolvasni mert már elég sokszor írtam ki...
2009. máj. 28. 16:43
 2/16 A kérdező kommentje:
Tudom el kéne felejtenem majd lesz másik de mindig ő jár a fejemben pedig az a 3 hónap se volt sok..de még mindig nagyon hiányzik..
2009. máj. 28. 16:45
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért törölt ki mert,azt várja hogy te keresd meg őt...és ezzel hogy kitörölt tudja,hogy azt éri el hogy azt hiszed hogy haragszik...

Én erre következtetek...de Te ne írj rá már csak azért se...sőt ha teheted te is töröld le valamelyik közösségi oldalról,(habár ez kisssé gyerekes módszer)és akkor ha ír akkor megtudod hogy ő mit akart volna elérni azzal hoy kitörölt :D

HA pedig találkozol vele akkor meg legyél vidám és azért köszönj neki,de ne fektess rá nagy hangsúlyt...

2009. máj. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszi szépen:D

Én is így gondolom:)

2009. máj. 28. 16:52
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is azért törölt, hogy hátha megkeresed! Ha nem vitatkoztatok, meg ilyesmi akkor minek törölt volna le..csakis azért, hogy feltünést keltsen, hogy hátha újra kered emiatt!
2009. máj. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Jaja pedig ha most azt hiszi hogy én rögtön írok neki hát akkor nagyon téved majd ha akar még valamit akkor ír ő:D
2009. máj. 28. 17:17
 7/16 anonim ***** válasza:

Jaj...tisztára mint az én párom!!! :D ... Röpke 5 hónap alatt 3szor szakítottunk...vagyis ő velem, és mindig ezt játszotta el velem. Vagyis konkrétan nem keresett, de mindig csinált vmi olyan dolgot, hogy ne tudjam elfelejteni. Pl. msn-en a neve mellé írt ki vmi olyat amit tudtam hogy nekem szánja, vagy iwiw üzifalra...persze nem írta oda hogy nekem szánja de később bevallotta. Volt, hogy én írtam rá, de 3-ból 2 alkalommal ő kezdeményezett...1 éve vagyunk együtt, a 3dik szakítás óta semmi gondunk, jól elvagyunk.

Szóval ezzel arra akartam kilyukadni, hogy még várj, aztán kiderül...bár 1 hónapra eltűnni...én már nem kezdenék vele újra semmit...mert ha bírta 1 hónapig...szóval érted.

Kitartás! Ha ő nem, más biztos lesz az életedben, akit talán 100szor jobban fogsz szeretni!

2009. máj. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Így lehet szépen elk.rni az életet.


"Majd ha valamit akar, majd Ő..." -persze. Ebben benne van, hogy Én (a másik fél) nem akarok semmit, hiszen ha akarnék, én is léphetnék. Taktikázzatok csak, játszmázzatok csak, és tuti boldogtalanok lesztek!


Másik oldalról viszont ezt is meg kell tanulni. Mikor ha nem most? Itt a nagy alkalom! Ha most jól pofára esel, legközelebb talán másképp fogod csinálni. Ez is a tanulás egyik (jó, csak drága) módja.


(Ugye nem voltam túl brutális a kicsi lelkedhez?) ;o)

2009. máj. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszi szépen mindenkinek!

Kedves utolsó válaszoló! Én már eleget kerestem szerintem, úgyis megyek nyári szünetbe és ő is tudni fogja hogy nem csak úgy sétálgatni megyek a b.nőmmel oda:D

Ja igen hát ez a baj hogy 1 hónapig nem keresett:( azt hitte hogy majd én fogom de sztem én már megtettem mindent..

2009. máj. 28. 17:38
 10/16 anonim ***** válasza:

Legyen már büszkeséged!

Ha letörölt a közösségi oldalról akkor ismeretlennek tekint téged.Tedd túl magad rajta!Nem érdemel meg téged.

MIt vársz egy ilyen gyerekesen viselkedő fiútól?

Itt a nyár menj szórakozz , barátkozz másokkal és lehet még találkozol egy rendes pasival is aki megbecsül és nem viselkedik gyerekesen veled-és nem kell fájjon a fejed miatta.Felejtsd el!-és ne fuss olyan szekér után ami már elment.Szerintem azt is nagyon gondold meg, hogy mit reagálsz majd rá ha újra közeledni akar hozzá-nem biztos, hogy járnod kéne vele újra..nem hiszem, hogy megérdemel.

Elhiszem, hogy hiányzik és, hogy szereted-szeretted de most kell pontot tenni az ügy végére míg lehet .

Remélem segíthettem..

2009. máj. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!