Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Tiszta olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Tiszta olyan érzés mintha kereszttűzben lennék

Figyelt kérdés

16/L vagyok, három hónapja járok a barátommal.

Ma a suliban ottmaradtam az egyik legjbob barátnőmmel, és egy nagyon jó fiúhaverommal. SZóba került a barátom, és a fiúhaverom "lepatkányozta", a barátnőm szerint meg beflegmult. Én megvéftem a pasimat, de a fiúhaverom mondta, hogy jobbat érdemelnék. Tiszta bűntudatom volt, hogy "kibeszéltük" a barátomat. Barátnőm mondta, hogy nyugodtan elmondhatom a barátomnak amit mondott...

Hazaértem, és tiszta bűntudatom volt, ezért beszélnem kellett a barátommal, hogy elhangzott pár dolog. Kérdezte mi, mondtam nem érdekes mert megvédtem. De Ő nem hagyta abba a faggatózást, így egy részét elmondtam a dolognak.

Most úgy érzem a barátaimat árultam el, akkor ha nem mondtam volna el, viszont nem tudnék a abrátom szemébe nézni.....Jól cselekedtem?:(


2012. jan. 23. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
egyszerűen pletyis vagy... néha tudni kell csöndben maradni..
2012. jan. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Reklám:
2012. jan. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jól,de ha ennyire zavar a dolog,akkor hozd őket össze egy röpke beszélgetésre,ahol mindenki elmondhatja a másik szemébe a véleményét.
2012. jan. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne érdekeljen, mit mondanak, és akkor magadban tudod tartani, majd elfelejteni. Néha csitt! ;)
2012. jan. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm:) Nem pletyis vagyok, hanem.....inkább fogalmazzunk úgy, hogy ha kibeszélek egy számomra fontos dolgot, bűntudatom lesz:(.....

Igen elrontottam, tanulok belőle, csúnya dolog volt, de úgy éreztem őszintének kell lennem.:) Köszönöm az ötltet:)

2012. jan. 23. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!