Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ti adnátok ilyen ajándéko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti adnátok ilyen ajándékot érzelem nélkül?

Figyelt kérdés
Kaptam egy szívecskés nyakláncot, ezüst, nagyon szép, rajta van az is hogy LOVE. De fiúk, most őszintén, ti adnátok azért ilyen ajándékot hogy ezzel bizonyítsátok hogy szerettek miközben ez csak a látszat, hogy elkápráztassatok? Vagy ilyen csak tiszta szívből, őszintén adtok?
2012. jan. 23. 21:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
nem azért hogy elkápráztassanak... hogy szexelhessenek, annál inkább.
2012. jan. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

hát én alapból nem adnék ilyet csak akkor ha a csaj szereti, viszont elég valószínű hogy csak meg akarom fektetni

már bocsi de ez olyan klisé ajándék, hogy ha valakit igazán szeretek akkor kitalálok valami komolyabbat

2012. jan. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Annak érdekében,hogy megtartsalak,mint ”kurópajtit”..igen!

Az efféle nem szeretlek,de érezd azt dolog a nöknél is igen jellemzö..

2012. jan. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez emberfüggő. Bár én lány vagyok, de azt gondolom, hogy ilyen ajándékot két okból adhatnak a pasik. Az egyik az, hogy éreznek valamit a lány iránt és egyszerű ezt kifejezni ezzel a sablonosnak mondható ajándékkal, de valljuk be, elég ötlettelen és giccses cucc. A második pedig -ahogy előttem is írtál- az elkápráztatás. Szerintem egyik sem jó, habár ízlés kérdése nyilván.
2012. jan. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
igen, így gondoltam én is... de még írhatnak mások is :D
2012. jan. 23. 21:31
 6/13 anonim ***** válasza:
love felirattal? Ugyan már, tuti hogy csak a szexért van.
2012. jan. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
szerintem egy ilyen lánc csak azért hogy szex legyen egy kicsit drága ajándék
2012. jan. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
úgyse tudod meg h szeret-e vagy jól hazudik :P
2012. jan. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ez ugyancsak típusfüggő, nem lehet behatározni.


Én személy szerint ilyen mértékű/értékű ajándékot csak egy olyan nőnek adnék, akit őszintén szeretek.

2012. jan. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez teljesen emberfüggő és nem nemfüggő. Attól vagyunk emberek, hogy mind mások vagyunk. Csak tőle tudhatod meg h mit akar. Persze vannak jelek amik árulkodnak, de most sztem ez a nyakláncos sztori nem elég, hogy eldöntsük mit akar a pasi. Én személy szerint ha szeretek egy lányt akk ink vennék két olyan fél szives nyakláncos, hogy a csaj érezze h mi egymásnak vagyunk. De ez csak egy vélemény. :) 16/f
2012. febr. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!