Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Őszintén, mi a meglátásotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén, mi a meglátásotok az alábbi ügyben? Fontos tapasztalt emberektől választ kapnom. Köszönöm.

Figyelt kérdés
Volt egy lány, akit pár évvel ezelőtt ismertem meg. Idősebb nálam pár évvel. A helyzet az volt, hogy ő még kapcsolatban élt, amikor megismertük egymást, és mindketten nagyon azt éreztük, hogy szeretünk beszélgetni egymással és érdeklődünk egymás iránt. Aztán egyszer eljött az első személyes találkozó ideje. Mondhatni randi. Ebből lejöhetett, hogy előtte e-maileztünk, msn, chat, iwiw stb. Én ezen az első randiszerűségen közöltem vele, hogy nem szeretnék belemenni semmibe, amíg nem zárja le a régi kapcsolatát (5 éves kapcsolat). Aztán találkoztunk másodszor. A randi végén mégis elcsattant egy csók. Innentől kezdve, felgyorsultak az események, de továbbra is tartottam az elvet, hogy addig nem akarok semmit, amíg le nem zárja előzőt. Ám pillanatok alatt egymásba szerettünk az idő folytán. Legalábbis én belé. Elkezdtünk találkozgatni és csókoloztunk, de semmi szex nem volt, becsszó, pont az elveim miatt. Ő mindig ígérgette, hogy lezárja a kapcsolatát, és ne haragudjak rá, legyek türelmes. Olyan erőtlennek éreztem. Lényeg lényege: Annyira szerettem, hogy birka türelmű voltam ,bár nehezen bírtam és úgy alakult, hogy elkezdtünk járni. Egyszerűen nem tudtam szigorú lenni vele, mert annyira szerettem, megbíztam benne. De még mindig nem zárta le ekkor végérvényesen az előző kapcsolatát, még mindig közös albiban lakott a "volt barátjával". Amikor már jártunk, még közel 6 hónapig egy albiban laktak, pedig többször mondtam neki, hogy ez nekem nagyon fáj. Keményebbnek kellett volna lennem, de képtelen voltam rá, szerettem nagyon. Szerintetek miért nem költözött el hamarabb a lány, vagy küldte el a régi barátját? Komolyan, tudom, hogy naív voltam meg tapasztalatlan, de első barátnőm volt ő. Szerintetek azért nem mert teljes gőzzel belevágni velem, mert a járt utat a járatlanért nem akarta otthagyni? Szerintetek fűzték még érzelmi vagy fizikai szálak a régi barátjához, annak ellenére, hogy állandóan szerelmes sms-eket, leveleket, stb küldözgetett nekem és találkoztunk sokszor és akkor rajongott értem? Mit gondoltok? A durva, hogy pár évvel ezelőtt volt ez a lány 24 éves, én akkor voltam 20. Köszönöm meglátásaitokat!
2012. jan. 24. 00:41
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
Andersen, te vagy az?
2012. jan. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
Mire érted?
2012. jan. 24. 00:44
 3/44 anonim ***** válasza:
Arra, hogy népmesének is elmenne a szövegmennyiség, nincs türelmem végigolvasni. Összefoglalnád 3-4 rövid mondatban? Nem kell azt túlbonyolítani...
2012. jan. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Összefoglalom.


2008-ban kezdődött. 20 éves voltam, a lány akkor 24. Összeismerkedtünk, de ő már 5 éve kapcsolatban élt. Borzalmas nagy volt a kölcsönös szimpátia. De ódzkodtam bárminemű kapcsolattól, amíg le nem zárta régit. Egymásba szerettünk és találkozgattunk, elkezdtünk járni. De nem ment neki a lezárás, még 6 hónapig egy albiban lakott exével. Közben engem szeretett, váltig bizonygatta. Mi lehetett ez?

2012. jan. 24. 00:49
 5/44 anonim ***** válasza:
Haver,kihasznált... mondjuk, amit leírtál, az alapján hülye is lett volna, ha nem teszi meg. Nagyon könnyen meg lehet téged vezetni...már bocs.
2012. jan. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:

De most mennyi ideje vagytok együtt? Vagy együtt vagytok egyáltalán?

És mióta nem lakik már az exével, és akkor mikor együtt laktak még, akkor ők milyen viszonyban voltak? (átfutottam a mesét is, és erre nem találtam választ)

2012. jan. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
Már nem vagyunk együtt. Májusban lesz 3 éve. Tehát valamivel több mint egy évig voltunk együtt. Miután összejöttünk, még fél évig lakott együtt az exével. Váltig bizonygatta, hogy mint a testvérére tekint, mert már kihűlt a kapcsolatuk. De csomószor együtt intéztek ennek ellenére dolgokat, meg mások is mondták, hogy látták őket utcán sokszor. Persze kézfogás, csók, ilyesmit sosem láttak más ismerőseim.
2012. jan. 24. 00:55
 8/44 anonim ***** válasza:
Őszíntén? Remélem már nem vagy vele eggyütt, mert csak játszott. Esze ágában sem volt otthagyni a barátját, akivel több mint valószínű sose szakított. Max akkor szakított volna vele, ha a srác otthagyja vagy lebuktok valahol. lehet hogy azért mert már megszokta a sráccal, de abban is biztos lehetsz, hogy még voltak érzelmi szálak. Persze, hogy neked küldözgetett szerelmes smseket emaileket stb, mert ez egy kaland volt neki, új dolog, de semmi több. Onnan tudom, hogy én is csináltam ezt egy sráccal. Nem vagyok rá büszke, dehát megtörtént, akkor 20éves voltam. Soha többet olyat. A 2 srácnak sem volt jó és nekem sem. Utána összejöttem az "új" sráccal. Írtad hogy az ő kapcsolatuk akkor 5 éves volt, szóval még tiniszerelemből indult. Ők mindíg kötődni fognak egymáshoz, ha nem is érzelmileg, de barátilag. Én mai napig jóban vagyok azzal a sráccal, akivel ilyen csúnyán elbántam. De mind a ketten tanultunk belőle. Ilyenekbe ne menyj bele máskor, mert csak játszani fog veled
2012. jan. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
Köszönöm! De várj, a régi kapcsolatában a srác hamar megtudta, hogy velem találkozgat a volt barátnője. Le is baszott, de én mondtam neki, hogy nem én kezdeményeztem, de nagyon szimpatikus volt és megmondtam a srácnak is, hogy eszem ágában sincs aláásni neki, amíg nem szakítanak. A találkozás még nem bűn tudtommal. Nem kell egyből dugni... Szóval a fura az volt, hogy a srác mintha beleszart volna az 5 évbe, és hagyta a lányt, hogy csináljon amit akar...
2012. jan. 24. 01:00
 10/44 anonim ***** válasza:
3 éve?! :o Az nagyon sok. És azóta utána bánkódsz?
2012. jan. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!