Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetnék sokkal férfias...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék sokkal férfiasabb, egy igazi kihívás?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel most majdnem szétmentünk, mert hogy is mondjam. Túl könnyű eset vagyok. Szeretne értem megküzdeni, egy férfit akar maga mellé, nem egy kisfiút, akire bármikor támaszkodhat, aki mindig mellette van, akire felnézhet. Akinek lesi a szavait, és a végsőkig mellette áll. Konkrétan: azt szeretné, hogy legyek egy igazi kihívás számára, akit nem kaphat meg csak úgy.

NORMÁLIS VÁLASZOKAT! (és most nem kell ez a párkapcsolat egyenrangúság dolog, mert más a helyzet, kérlek)


2009. máj. 28. 18:56
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

21:13!

20:40 es vagyok, 27/L.

NEm vagyok férjnél, és sosem akartam, hogy a férfi rosszul bánjon velem, azt meg egyenesen baromságnak tartom, ha a kaland meg az izgalom miatt akarja ezt valaki. Az általad említett női hozzáállást ismerem, de nem értem:)

KEdves kérdező!Ha a barátnőd egy kis izgalmat akar az unalmas életébe, vidd el toronyugrani.

2009. máj. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

"sosem akartam, hogy a férfi rosszul bánjon velem, azt meg egyenesen baromságnak tartom, ha a kaland meg az izgalom miatt akarja ezt valaki. Az általad említett női hozzáállást ismerem, de nem értem:)"


Ezt tisztelem, viszont kisebbségben vagy ezzel a hozzáállással.

2009. máj. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Bocs, de szerintem ez így nem nagyon fog sikerülni.


Én az ellenkezője vagyok, kb. úgy néz ki, mintha nem is érdekelne a másik. Pedig amúgy érdekel és szeretem, de mégse tudok túl kedves lenni.

Nekem sem sikerül igazán megváltoznom és kedvesnek lennem és kimondani pl. hogy szeretem. Ideig-óráig magamra tudom erőltetni, de az nem én vagyok.


Vagyis de. Az is én vagyok, de csak akkor igazán, ha magam miatt változok meg.


Így, hogy neked most meg kell változnod ez nem fog menni. De szerintem ez nem is baj. Te ilyen vagy, nincs ezzel baj :)

2009. máj. 29. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

"Nekem sem sikerül igazán megváltoznom és kedvesnek lennem és kimondani pl. hogy szeretem."


Kevés dolog veszélyeztet jobban egy kapcsolatot, mint az, ha a férfi expressis verbis megmondja a nőnek, hogy szereti.

2009. máj. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok...


De sosem volt probléma belőle, ha a párom megmondta, hogy szeret. Miért veszélyeztetné a kapcsolatot?

2009. máj. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

"Miért veszélyeztetné a kapcsolatot?"


Mert abban a pillanatban biztos a nő abban, hogy a férfi szereti. Amíg nem biztos benne, addig "izgi" meg "kaland". Az állandó bizonytalanság a hűdeizgikaland. Legalábbis a 30 éves kor körül kezdődő pánik előtt.


(Az átlag nőről beszélek, nem az értelmesebbekről.)

2009. máj. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Úgy érted, hogy amíg nem érzi azt a nő, hogy megszerezte addig izgalmas, de amikor már tudatosult benne, hogy a férfi bármit megtenne érte és az övé akkor már nem kell neki?

Próbálom megérteni a gondolatmenetet :)

Különben nem tudom, nálam ez nem így van. Ha végre érzem, hogy szeret akkor elégedett vagyok és örülök neki, és nagyon jó érzés. Onnantól én is jobban szeretem, mert tudom, hogy megbízhatok benne teljesen.

Na de nem off-olok tovább.

2009. máj. 30. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

"amíg nem érzi azt a nő, hogy megszerezte addig izgalmas, de amikor már tudatosult benne, hogy a férfi bármit megtenne érte és az övé akkor már nem kell neki?"


Igen. Furcsállom is a kérdést, tekintve, hogy ennél elcsépeltebb közhely kevés van ebben a témában.


Hasonlóan: a férfi esélyeit óriási mértékben javítja egy nőnél, ha más nőknek is udvarol közben. Ez ugyanis versenyhelyzetet teremt, és a nők imádnak versenyezni. (Bár itt még az a tényező is bejön, hogy felértékelődik az a férfi, akinek más női is vannak).


Az üresebb, sivárabb életű nőkről (tehát az átlagról) beszélek itt, akik számára az egyetlen érdekes, kalandos dolog az életben a párválasztási játék. Ha megbízhatnak egy férfiban, az számukra az élet vége (de mindenképpen az ifjúság vége). Természetesen intelligensebb, ill. érdekesebb életű nőkre ez nem vonatkozik, mert nekik párválasztási "kaland" nélkül is "van életük".

2009. máj. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Én nem szeretek versenyezni, és nem is szoktam. Büszkébb vagyok annál, mint hogy valakiért, akinek rajtam kívül még x nője van talonban, hülyét csináljak magamból. Különben is nevetségesnek tartom.


Tehát szerintem én azért nem értem ezt és azért nem tudok vele azonosulni, mert nem tartozom az átlagos nők közé :)


Na, de hogy on is legyen. Kérdező, sikerült valamit előrelépned az ügyben?

2009. máj. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Azt akarja, hogy hideg legyek vele. Ezzel tudnám visszahódítani magamhoz. De rájöttem. Ha itt felteszek ilyen kérdéseket, ezzel csak tanácsot kapok. Nem tudom meg az érzéseimet. Szóval magamra bízom az ügyet.
2009. jún. 1. 18:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!