Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetnék sokkal férfias...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék sokkal férfiasabb, egy igazi kihívás?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel most majdnem szétmentünk, mert hogy is mondjam. Túl könnyű eset vagyok. Szeretne értem megküzdeni, egy férfit akar maga mellé, nem egy kisfiút, akire bármikor támaszkodhat, aki mindig mellette van, akire felnézhet. Akinek lesi a szavait, és a végsőkig mellette áll. Konkrétan: azt szeretné, hogy legyek egy igazi kihívás számára, akit nem kaphat meg csak úgy.

NORMÁLIS VÁLASZOKAT! (és most nem kell ez a párkapcsolat egyenrangúság dolog, mert más a helyzet, kérlek)


2009. máj. 28. 18:56
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
"Hidegen, de keményen láncolni magadhoz. Tulajdontárgy-módon." Mit érthet ezzel? Mire vágyik? Nem az észrevételekre vagyok kíváncsi, hanem arra, hogy ezzel mit szeretne elérni. Mi a vágya?
2009. jún. 1. 21:17
 22/26 anonim ***** válasza:

Kapd el, vágd oda a falhoz és csináld meg...

Mellesleg azt várja tőled, hogy színészkedj. Hiszen ha alapból nem vagy ilyen, akkor meg kell játszanod magad.

De te tudod menne-e és hogy szükséged van-e egyáltalán erre...

2009. jún. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

""Hidegen, de keményen láncolni magadhoz. Tulajdontárgy-módon." Mit érthet ezzel? Mire vágyik? Nem az észrevételekre vagyok kíváncsi, hanem arra, hogy ezzel mit szeretne elérni. Mi a vágya?"


Hogyhogy mi a vágya? Elég világos, nem? Amit el szeretne érni, tehát a vágya az, hogy női logika szerinti értelemben magas értékű férfival legyen viszonya. Attól boldog, hogy magas értékű férfival járhat. A nőt egyáltalán nem zavarja, hogy a magas értékű férfi esetleg bunkó vele, vagy más nőkkel flörtöl egy randevú közepén, vagy soha nem ér rá, vagy erőszakos stb. Ha a magas értékű férfi (a macho) kiszámíthatatlan és meglepő, vagy dominánsan és ellentmondást nem tűrően diktálja a feltételeket, vagy vagánykodik, akkor a nő nem megsértődik vagy fél, hanem gyönyörködik benne és felizgul tőle. Ezt a legtöbb férfi nem érti. A nőnek piszkosul nem arra van szüksége, hogy kiszolgálják vagy hímestojásként bánjanak vele. A nő egy hős, egy macho nője akar lenni. Ha túl sok őszinteséget, megértést és szeretetet viszel a kapcsolatodba, akkor úgy leszel elkönyvelve, mint "kisfiú, akinek igazából még anyuka kell".

2009. jún. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Milyen módszerekkel tudnám ezt elérni? Mit tegyek. Most elvileg el vagyok könyvelve a szemében "kisfiú"-nak.
2009. jún. 2. 21:06
 25/26 anonim ***** válasza:

már régen kitetted a kérdést, de mondok egy szót ami segít, többet mint a amit eddig bárki írt, és úgy értelmezed ahogy akarod, csak egy képlet ami az utat mutatja, a szó egyszerű:


dominancia

2010. júl. 9. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
100%

Nagyon régen írtad ki ezt a kérdést, de én csak most találtam rá. 36 éves nő vagyok, aki mostanra jött rá, mit is keresek egy férfiban. Mostanra hidd el jól kiforrott bennem és most több évtized tapasztalatát írom le neked. Ilyen egy igazi férfi és hidd el minden nőnek, lánynak ez kell:

1. Van kiállásod,

2. minden helyzetet higgadtan meg tudsz oldani, nincs lehetetlen(legalábbis nem mutatod ki)=ez nem egyenlő azzal, hogy nem mutatod ki az érzelmeid

3.bátor vagy

4.nem okoz próblémát hogyha valamilyen férfias dolgot kell megcsinálni( kivinni egy szekrényt, megszerelni egy csapot) szerintem

5. bizalmat és védelmet árasztassz

6. romantikus vagy, de semmiképp szentimentalista nyálas alak

7. határozott és nem tutyimutyi

8. van egy egészséges önbizalmad

9. nem kérdezel meg mindent mielőtt megtennéd, hanem néha csak azt csinálsz amit szeretnél

10. Lehet rád számítani

11. tudsz kezelni egy nőt, amit nem sok férfi tud.

12.nem ütsz meg nőt, gyengébbet, bármilyen ideges is vagy, nem használod az erőd.

13 ambiciózus,

14. tudod, hogy mit akarsz.

15. van tartásod,

16. mentális és fizikai nyugalom.

17. gentleman

18. Ha egy nő elmenn veled egy sötét sikátorba nem félne attól, hogy ha megtámadnak, majd neki kellene megvédenie téged. De attól se féljen nőként hogy majd letepered :)

19. udvariasság

20. Érezteted vele, hogy nő lehet melletted.

21. van véleményed de az nem okoskodás

13. DOMINÁNS VAGY ÉS ÉLVEZED AMIT TESZEL.


A többi nagyon okos válaszolónak is üzenem: ha jót akar magának, próbálja ki ezeket a tanácsokat. Úgy vettem észre rájuk fér :-(

2010. dec. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!