Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalásnak számít ez? (Lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít ez? (Lent)

Figyelt kérdés

-Együtt jártam a barátnőmmel

-Szakítottunk és rá 1-2 nappal összejött egy fiúval

-Ezzel a fiúval kapcsolatunk alatt ismerkedett meg,sokat beszélgettek,találkoztak


-Nos tényleges megcsalás nem történt (se csók ,se szex)

De megcsalásnak vehetem,hogy nem volt hozzám őszinte és más fiúval jó pofizott majd dobott és összejött a fiúval?


Mert én annak érzem! :(


2012. jan. 24. 14:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem megcsalás! Nem korrekt dolog ahogy viselkedett, de ha tényleg nem volt semmi, nem megcsalás.

És amit írtál, hogy néhányszor megdugod aztán ott hagyod te is... nos, szerintem azért ezzel vigyázz, mert az írásaidból az jön le, hogy még ugyanúgy szereted őt, mint a kapcsolat alatt, tehát egy ilyenből is te jönnél ki rosszul, neked fájna, és nem is akarnád elhagyni... persze lehet, hogy tévedek, de azért ezt gondold át!

2012. jan. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Én személy szerint megcsalásnak vélném...
2012. jan. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!