Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérdés a hűségről. Vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdés a hűségről. Vajon miért érzek így és hogyan változtassak?

Figyelt kérdés

Olyan a természetem, hogy mindig szükségem van az újra, az izgalomra, a kalandra, és ha valami mindig ugyanaz végül elunom, akár meg is utálom. Ez majdnem az élet minden területén így van. Imádom a kezdődő kapcsolatokat, szerelmeket, a flörtölést, az izgalmakat, az első pillanatokat (első csók, első szexuális élmények együtt). Szeretem az izgalmat, amivel ez jár, megismerni, felfedezni a másikat, a gondolatait, a személyét, fantáziálni róla, találgatni azokról a dolgokról, amiket még nem tudok róla, rajongó tinilányként remegő gyomorral várni a találkozókat, és összerezzenni minden érintéstől.


De amikor egy kapcsolat komollyá alakul, szerelmes leszek, és arról álmodozom, hogy vele élem majd le az egész életem, megijedek. Hiába vagyok szerelmes, hiába érzem most azt, hogy ő az igazi, mert az jut eszembe, hogy mi van, ha egyszer mégis megunom? Mi van, ha már nem leszek boldog mellette? Ha hiányozni fognak azok az érzések, amiket korábban leírtam. Hogyha a kapcsolatunk mindennapi rutinná válik, és nem lesz benne semmi kaland, izgalom? Hiszen ezeket a borzongató érzéseket, az újdonság varázsát nem lehet egy életen át fenntartani. Attól félek, mi lesz ha évek múlva majd vágyakozom azután, hogy mással is kikezdjek, csak a kaland kedvéért, hogy utána rájöjjek, igenis a férjem az igazi és visszatérjek hozzá. Soha nem tennék ilyet. De félek, hogy vágynék rá és boldogtalan lennék emiatt. Hogy bűntudatom lesz majd már csak a gondolat miatt is és közben mardos majd a vágy a kaland után. Sosem tudnám megcsalni a szerelmem, sosem tennék és nem is tettem ilyet, szóval nem attól félek, hogy megteszem, hanem épp attól, hogy nem tehetem, pedig a természetemből adódóan vágyni fogok rá. Vajon el lehet ezt kerülni valahogy? Lehet változtatni ezeken az érzéseken vagy elő lehet idézni ugyanazzal a partnerrel később is a kezdeti érzéseket? Kérlek, olyat ne mondjatok, hogy ne kötelezzem el magam, ha ilyen gondjaim vannak, mert egy boldog család épp olyan erős vágyam, mint a kalandos élet.


22/L


2012. jan. 24. 18:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerelmes voltál már? Ha igen akkor nem gondolkozol ilyeneken hanem ő kell és senki más, gondolom később meg anyira szereted hogy nem tudod elképzelni másal legyél .
2012. jan. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!