Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással is van ez így?

Figyelt kérdés
Úgy érzem,hogy a párom nem mindig ˝egyenletesen˝ foglalkozik velem,vagyis van,hogy nagyon rendes,rengeteget beszélgetünk,tervezgetünk,aztán máskor meg alig tudok kihúzni belőle egy-két szót.Ilyenkor úgy érzem,hogy nem szeret.Túlságosan magamra venném a munkája miatti stresszt?Vagy én rontok el valamit?Eléggé félek,hogy elveszítem.
2012. jan. 24. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
nem illetek össze!!
2012. jan. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nem írtad,mióta vagytok együtt. Szerintem nem kell túl nagy feneket kerítened a dolognak, lehet nincs túl romantikázós kedvében, és te pont érzékenyebb vagy mint általában, de ez nem jelenti azt hogy nem szeret. Azt pedig hogy összeilletek vagy sem, nem lehet ennyiből megállapítani.....
2012. jan. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem értem hogy miért aggódsz, ez minden kapcsolatban így van, nem lehet mindenki minden nap romantikus kedvében!
2012. jan. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat,aranyosak vagytok.Tényleg nagyon stresszes a munkája,amúgy majdnem fél éve vagyunk együtt.És rettegek,hogy én csinálok valamit rosszul,nem adok neki elég szeretetet,nem tudom.De megfojtani se akarom a hülyeségeimmel...
2012. jan. 24. 20:37
 5/6 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy Te ne aggódj folyamatosan. Ő egy egy stabil embert szeretne maga mellett, nem olyat, aki folyamatosan hezitál hogy hányadán álltok. Ha Te ezeken a napokon lefoglalom magad, akkor a többi napon meg fogja hálálni, hidd el! Ha tanács kell, nyugodtan írj. Dorothysegit@gmail.com (párkapcsolati tanácsadó)
2012. jan. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen,ez a bajom,hogy volt egy nagy csalódásom,és nem tudok rajta így túllépni,félek,hogy ő is kiadja a piros lapot.Pedig belé tényleg szerelmes vagyok,és alig várom,hogy szabadnapos legyen.És igazad van,tényleg támogatnom kéne,és nem állandóan agyalni.
2012. jan. 24. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!