Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Én hülye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Én hülye magaom vezetem le a dolgokat

Figyelt kérdés

Lehet, hogy nyafogásnak fog hangzani, de kérlek segítsetek!

Én hülye a karomat telekarcoltam mert annyira igényem van a figyelemre:(

A következő történt: lelkileg tönkrevagyok menve, dokihoz is jártam 16 évesen. A gimibe van egy barátom, nagyon szeretem, mindig odafigyelt rám, odavagyok érte, és ez kölcsönös. Semmit sem erőltet, három hónaja avgyunk lassan együtt.

NAmost, az egyik legjobb fiúhaverom mondott rá valamit(kibeszélte a háta mögött). Én meg annyit mondtam a barátomnak, hogy a ygerek nem szimpatizál vele. a BArátom nagyon bepipult, próbált beszélni a sráccal, a srác nem akart vele. A barátom ott tartott, hogy megakarta verni. próbáltam mindkettőt csitítani, de a barátom megharagudott, hogy a srác pártját fogom. Utána ez így ment egy ideig, mikoris neten beszéltek a másikkal.

Tovább romlott a helyzet, mondtam a barátomnak, hogy mindkettejükben csalódtam mire Ő, hogy én akkor még fogok benne csalódni mert ennél is lejjebb tud menni. Meg gondolt arra, hogy válasszak közte és a srác között, de nem fogja ezt tenni.

Olyan mintha nem is a barátom lenne, haneme gy másik ember. Én nagon szeretem, mert velem mindig figyelmes volt, de én ezt nem bírom, hogy most mi lett?

Bocsánat ha zavaros, de kivagyok:( Most elcsitult közöttük a dolog, de én lelkileg tönkrementem ebben.


2012. jan. 25. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
bocs, de most 3 melegről beszélünk?
2012. jan. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem bocsánat:( rólam, a pasimról, és a legjobb fiúhaveromról...
2012. jan. 25. 22:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor a pasiddal kéne foglalkoznod és nem a fiú barátaiddal, az ilyen sose vezet jóra.
2012. jan. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom, de egyszerűen a barátom túldramatizálta. A haver ebszélte ki, tény, és megse akarta a havermmal ebszélni, viszona bartáom nagyon durván reagát, érthető, de olyan mintha félreismertem volna. Közbe meg nagyon szeretem, és nem tudom mit csináljak...
2012. jan. 25. 22:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a barátod eléggé szánalmas... Játssza a nagyfiút, miközben nem történt semmi.
2012. jan. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Majd elmúlik. A pasid az egójával van elfoglalva, ahogy a "legjobbfiúhaverod" is.


Összemérik a kukijukat, aztán elül a vihar és kész.

Ha nem kapnak figyelmet, abbahagyják a kakaskodást.

2012. jan. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!