Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megszeretnék ismerkedni olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszeretnék ismerkedni olyan pasival akinek biztos egzisztenciája van, igényes és gavallér is. Hol találhatok ilyen pasit?

Figyelt kérdés

olyan pasit szeretnék aki igényes magával és környezetével szemben is, jó egzisztenciával rendelkezzik.Társasági életet él,van egy értelmi színvonala is és nem bunko.(bunko = közönséges, szitkozodik,fogához veri a garast és engemet is kritizzál)

Külsőleg is legyen igényes magával szemben!! Egy 20 éves elég jó csaj igényei..


2012. jan. 25. 22:31
1 2
 11/19 dikkmánöcsém ***** válasza:

merpava@citromail.hu

írj mailt csajszi :P

2012. jan. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 dikkmánöcsém ***** válasza:

merpava1@citromail.hu


kimaradt az 1-es:)

2012. jan. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 zseni001 ***** válasza:
Hát pech, itt nem fogsz találni :)
2012. jan. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Drágám, kicsit nagyok az igényeid nem?
2012. jan. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Gergo_30F ***** válasza:
100%

nos a kérdésed stílusa és a helyesírásod alapján, valamint figyelembe véve, hogy akár komolyan is gondolhattad, hogy erre a itt kapsz érdemi választ, a javaslatom, hogy regelj valamelyiken:

rosszlanyok.hu

csajokneked.hu

lanykereso.hu

videkilany.hu


amúgy jót nevettem, kösz! :)

2012. jan. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 kovpet ***** válasza:

"igényes" vs "Megszeretnék"


érted...

2012. jan. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 menta34 ***** válasza:
Minden prosti úgy kezdi, hogy ő majd milliókat kér alkalmanként, aztán idővel beáll a sorba :)))))
2012. jan. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ha lement az ár 3000 / fél órára majd írj privit cicám.

Hónap végére úgy is elfogy a cigi, meg ilyesmi.

Nekem nem kellesz majd akkor se, de tudok adni tippeket hogy melyik sarok forgalmas.

2012. febr. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én ilyen vagyok amit írtál,nagyon igényes,izmos,ambiciózus,karrierista pasas.

Viszont hatalmasak az igényeim,komolyan.Hosszú haj,hosszú comb,vékony feszes test,maximum 55kg,legyél nőiesen izmos,öltözködj dögösen.

Első körben ezek,ha ezek oké,akkor ismerkedhetünk.

2012. febr. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!