Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lefeküdnétek a főnökötökkel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdnétek a főnökötökkel? Ha a férjetek is jóvá hagyná

Figyelt kérdés
2012. jan. 26. 12:36
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
83%
ennyi erovel az utcasarokra is kiallhatsz ha jovahagyja a ferjed es lehet tobbet is keresel... ekkora ostoba kerdest!!!
2012. jan. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
77%
29. Azta mindenit, hogy valaki jobban tudja mit is csinálok, mint saját magam...... Hát nem gondoltam, hogy tényleg vannak valóságos David Copperfield-ek!
2012. jan. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 bánomisén ***** válasza:
81%
29-es, te a kérdező főnöke vagy, vagy a férje? :-D
2012. jan. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
92%
No, én ezzel úgy vagyok, hogy minden alkalommal lefekszem a főnökömmel, ahányszor csak kéri. Hála Istennek nem kéri gyakran-:) Fizetésemelést csak a törvényben előírtak szerint kapok. Viszont ajándékot gyakran vesz. Születésnapra, névnapra, karácsonyra.-:) Jó köztünk a főnök-beosztott viszony, gondolom én, azért nem rúgott még ki, pedig már 15 éve a főnököm. Ja, meg 30 éve a férjem.-:)))
2012. jan. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
73%
34-es: szuper! :)
2012. jan. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
81%
Én voltam ilyen szituációban. A főnököm beígért egy jó nagy összegű jutalmat, ha megteszem párszor. Visszautasítottam, és azonnal elkezdtem másik munkát keresni. De a párom repült utána, ugyanis, amikor elmondtam neki, hogy mit akart a főnök, és hogy esetleg gyereket is csinált volna (akkor még nem szedtem tablettát, úgyhogy benne volt a pakliban), akkor az volt a válasz, "Na és, legfeljebb lesz egy gyereked?". Ő jóváhagyta volna, én viszont kidobtam.
2012. jan. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
79%
Ez irtó gusztustalan!
2012. jan. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
87%

Azztamocskos, 29., nyilván nem jó helyre jöttél oltogatni a népet. Mondom is, miért: arról, hogy téged valószínűleg már lenullázott pár pénzéhes 'hölgy', nem a komplett női nem tehet.

Férfiakban is van, aki 2 forintért a saját anyját is... lásd: kérdező férje. Erre mondtam én azt, hogy ha a férjemnek ennyire mindegy, kinek és miért nyitom szét a lábam, akkor inkább nincs szükségem ilyen férjre, mert nyilván akkor a drága uram rajtam akar meggazdagodni, én meg a főnökön. Mindenki jól jár, persze csak ha eleve ilyen a mentalitása.


És, kedves 'álszentezők': léteznek még emberek, akiknek fontosabb, hogy tükörbe tudjanak nézni, bármilyen hihetetlen.

N

2012. jan. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
80%

Hát kedves kérdező csalódást kell okoznom neked.

Vannak olyan nők akiknek nem kell bevetniük az alsó részüket egy munkahelyen, mert nekik van eszük.

És hosszútávon ezek a nők sikeresebbek lesznek, mert nem áll fenn a veszélye annak, hogy a főnök ráun, és keres egy jobb fekvő társat.

2012. jan. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
93%
Ha a férjem tudtával és beleegyezésével fekszem le a főnökömmel egy kis fizetésemelésért, akkor én prostituált vagyok, a férjem pedig strici. Nincs ezen mit szépíteni.
2012. jan. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!