Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lefeküdnétek a főnökötökkel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdnétek a főnökötökkel? Ha a férjetek is jóvá hagyná

Figyelt kérdés
2012. jan. 26. 12:36
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:

Mit alszenteskedtek mikor ezt csinalja a legtöbb nó ha nem igy lenne elküldenék valami mondvacsiná

T indokkal és felvesz a főnök olyat aki benne van a buliban ez az élet

2012. jan. 26. 13:10
 22/45 bánomisén ***** válasza:
86%
Kérdező, a te világodban lehet, hogy ez az élet, de nem mindenki él a te világodban. Sok szerencsét és engedékeny férjet kívánok neked :-)
2012. jan. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
93%
Drága kérdező! A mai stresszes világban a főnökök nagy része rég nem b@szik, csak b@szogat! Ez az élet, nem az, ahogy te tizenévesen gondolod. :)
2012. jan. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
84%
Az én világom nem ilyen. Soha nem tennék ilyet, rúgjon ki, van egy keresett szakmám. Jól dolgozom, ezáltal neki abból csak hátránya lenne, ha ilyen hülyeség miatt kirúgna. A férjem soha nem hagyná jóvá.
2012. jan. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
84%
Úgy tűnik nem vagyok a legtöbb nő.
2012. jan. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 uccu ***** válasza:
85%

Nekem anno volt egy állásajánlatom. Még tanultam és egy szaros kis büfésállás. Behívott egy pasi, az üzletvezető. Figyelj kislány a kolléganő hétfőnként csinál meg minket, a tiéd a szombat...


Értettem, hogy mit akar ő és a tulaj, de kifordultam.

Én nem érzem magam álszentnek, csak úgy érzem, hogy a házasságom és a három gyerekem szent.


Pár éve utasítottam vissza egy soha vissza nem térő hasonló ajánlatot. A férjem 5 évi fizetését, alig 1 év alatt kábé 30 alkalommal megkereshettem volna ennél az üzletembernél.

Én nemet mondtam.


Ráadásul ki tudja hány nőt töm még az irodában s milyen vackot kaphatsz el tőle...

2012. jan. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
97%

Örülök, hogy van még itt a válaszoló NŐK között TARTÁS!

Sajnos ez rólad, kedves kérdező nem mondható el. Mégis milyen undorító dolog már, hogy x összegért felrúgom a házasságom?

2012. jan. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
97%

Nem tudom milyen világban élsz, de én ilyet a feleségemnek SOHA NEM engedélyezném, milliók miatt sem!

Sajnállak titeket :(

2012. jan. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
1%
A legtöbb nő tényleg megcsinálná, de a férj tudta nélkül inkább. Elég lenne csak beígérni a fizetésemelést, máris megtennék. Lehet álszenteskedni, de az itt irogatók többsége gyakorlatban tuti megtenné. A nők úgy vannak beprogramozva, hogy elég csak meglobogtatni a pénzt, máris nyitják a lábaikat.
2012. jan. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
84%
29. Húha hogy te aztán a Föld összes nőjét így ismered? Elmeséled, honnan? Ha pedig nem ismered, akkor kérlek szépen, ne nyilatkozz a nevükben, hogy mit és hogyan csinálnának. De legfőképpen ha megkérhetlek drága, engem így tök ismeretlenül vegyél le a pici szádról!
2012. jan. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!