Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet az oka, ha a barátomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, ha a barátommal már több, mint egy éve együtt vagyunk, ráadásul rendes, de én mégsem vagyok belé szerelmes?

Figyelt kérdés

Még soha nem voltam szerelmes senkibe. Kedvelem, mert tudom, hogy rendes, de csak ennyi. Nem igazán tudunk beszélgetni se semmiről. Különböznek a nézeteink, más az érdeklődési körünk. Az eddigi ismereteim alapján, mégis ő eddig a legrendesebb, pedig sok fiút ismerek. Lehetséges, hogy később még beleszeretek?


20/L


2012. jan. 26. 21:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Az az oka, hogy nem vagy szerelmes! semmi egyéb.

A szerelem vagy jön, vagy nem. Anélkül is élnek emberek együtt, és lehet, hogy jól.

2012. jan. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

"Kedvelem, mert tudom, hogy rendes, de csak ennyi. Nem igazán tudunk beszélgetni se semmiről. Különböznek a nézeteink, más az érdeklődési körünk"


Nagyjából meg is válaszoltad magadnak a kérdésedet! :)

Röviden ennyi. Akkor csak simán kedveled,szeretsz vele lenni.De ezt meg hogyan ha nincs közös téma? Akkor egyszerűen csak rendes veled.. Ne erőltesd ha nem megy,ha így érzed nem valószínű hogy belé fogsz szeretni. 19/L

2012. jan. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ti nőknek, mennyi problémátok van!
2012. jan. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
32%
Ha szeretkeztek is és akkor sem, akkor valami lelki problémád van, amivel orvoshoz kéne fordulnod, ha nem akkor az az oka.
2012. jan. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
nincs ok! A szerelem megléte vagy hiánya nem racionális okok sorozatából alakul ki! Szerintem egy év után már nem szeretsz bele. már megismerted, és így nem szerettél bele.
2012. jan. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ááááááá.. A szerelem jön mint a vihar, okát nem leled, még azt se érted olykor, hogy miért vagy szerelmes belé...
2012. jan. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én is azt hiszem, hogy szerelem előbb van, mint barátság. Ha nektek a barátsággal kezdődött, akkor kis eséllyel lesz a rózsaszín köd a szemed előtt ezután...
2012. jan. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Az az oka, hogy csak egy ócska ri banc vagy! És csak hitegeted szegényt! Ha még beszélgetni sem tudtok miről akkor minek vagytok együtt??
2012. jan. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!

Nem vagy tisztában szerintem annak a szónak a jelentésével. Azt nevezik annak, aki mindenkivel lefekszik és kavar... Én nem feküdtem le se vele, se mással és nem is kavarok senkivel. Legyél szíves normális választ írni, vagy ha nem vagy képes erre sem, akkor jobb, ha inkább hallgatsz és próbálod leplezni neveletlenségedet. Előre is köszi!



Az előző válaszolóknak köszönöm szépen a tanácsokat. Hasznosak voltak a számomra. (:

2012. jan. 28. 10:28
 10/16 anonim ***** válasza:
Én arra lennék kiváncsi, hogy milyen vele Neked az ágyban... jó ???
2012. febr. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!