Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 hónapja együtt vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bolyhosfelhő kérdése:

1 hónapja együtt vagyok a barátommal és nagyon szeretem és jól megvagyunk de ős is szeret engem de a barátom előtt volt egy nagy szerelmi csalódásom?

Figyelt kérdés
és megint előjöttek azok az érzések amiket iránta éreztem és emiatt bűntudatom van mert a mostani barátomat szeretem de közbe a másik pasira is szoktam gondolni de viszont a mostani barátomat nem lennék képes elhagyni.) mittegyek? Vagy mi a véleményetek? . Köszi.
2012. jan. 11. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
majd elmúlik. talán nem kellett volna ilyen hamar beleugrani egy másik kapcsolatba, ameddig még az előzőn nem vagy túl.
2012. jan. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak búfelejtőnek vagy együtt a barátoddal és a másikhoz vágysz vissza.
2012. jan. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
még nem vagy túl rajta,.próbáld meg elfelejteni
2012. jan. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
tudom de ez a szerelmi csalódás többmint féléve volt és úgy éreztem már elfelejtettem nm is gondoltam rá csak mikor megint összefutottam vele.:/
2012. jan. 11. 16:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyszere egy pasit. Ha nem vagy képes elhagyni a jelenlegi pasid akkor megvan hogy kit kell elfelejteni.
2012. jan. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

ha volt szerelmi csalódásod, viszont erre visszaemlékezel, hogy közben együtt vagy a barátoddal, akkor még nem felejtetted el a másik pasit. Ez általában viszont gondot szokott jelenteni a kapcsolatokban, főleg komoly kapcsolatokban. Ilyenkor azt teheted hogy elfelejted, ha meg nem tudod elfelejteni, és őt szereted még mindig, de közben együtt vagy a barátoddal, akkor annak már semmi értelme sajnos.

18/L

2017. okt. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!