Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet az oka, ha a barátomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, ha a barátommal már több, mint egy éve együtt vagyunk, ráadásul rendes, de én mégsem vagyok belé szerelmes?

Figyelt kérdés

Még soha nem voltam szerelmes senkibe. Kedvelem, mert tudom, hogy rendes, de csak ennyi. Nem igazán tudunk beszélgetni se semmiről. Különböznek a nézeteink, más az érdeklődési körünk. Az eddigi ismereteim alapján, mégis ő eddig a legrendesebb, pedig sok fiút ismerek. Lehetséges, hogy később még beleszeretek?


20/L


2012. jan. 26. 21:19
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, mivel még nem próbáltam és nem áll szándékomban jó sokáig. :D
2012. febr. 9. 00:27
 12/16 lila nyuszi ***** válasza:

Akkor ez igazából barátság. Ne húzd az idejét, engedd, hogy olyat találjon aki szerelmesek egymásba.


20/N

2012. febr. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 lila nyuszi ***** válasza:
*akivel
2012. febr. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Miért nem tudtok beszélgetni? :O
2012. febr. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
ebbe a hibába én is beleestem. a kapcsolat javult, megszerettem öt, csiszolódtunk, de soha nem volt az igazi. mindig hiányérzetem volt, a bnöm pedig szerelmes volt, de hiába. ha egy kapcsolattol többet varsz mint egy barat akivel jól megvagytok, illetve ami kb most kapsz, akkor nem érdemes húzni mert csak egyre nehezebb lesz késöbb elválni. ez nagyon nehéz lépés volt nekem, de a kérdés h mit diktál a hited és a szíved. ha kételkedsz h öbenne teljesül amire vágysz, nem fog kialakulni az ilyesmi az én tapasztalataim alapján
2012. jún. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Mimike0007 válasza:
Szerintem sem kellene folytatnotok ezt a kapcsolatot...ha eddig nem jött a szerelem,akkor igen kicsi az esély arra,hogy ' év után majd jön...Szerintem ne folytassátok ezt tovább,hiszen lényegében barátok vagytok csak...Hagyd,hogy olyat találjon ő is,aki szerelmes belé,és együtt boldogok legyenek.Add meg az esélyt mindkettőtöknek az igaz szerelemre! :)
2012. jún. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!