Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiakat miért taszitják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiakat miért taszitják annyira a nagyobb hasú lányok? áplot, divatos, csinosnak mondott nö vagyok, vékonynak tünök, vékonyak a lábaim, pici fenék, nagy cicik, de van egy kis hasam, olyan 3-4 hónapos terhesnek felel meg.

Figyelt kérdés
Azt olvastam valahol, hogy a pasiknál tudat alatt is a derék-csipö arány a döntö. Nekem nagyon keskeny a csipöm, mellé nagyobb has, de nem lóg. Évek óta senki nem udvarol. Már szinte senkinek nem kellek, még szexre se kellenék. Tényleg nagyon sokat számit a has?? Amit ugyan most dolgozok le, nyárra tuti lemegy. Légyszi öszintén. Mi kirekesztettek vagyunk kicsit nagyobb hasúak?
2012. jan. 27. 12:25
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:

Te hallod nagyon gáz hapsijaid voltak eddig....Biztos nem a hasaddal van a probléma.Inkább az összkép,a kisugárzás,a viselkedés.....Ne állj le alkeszokkal,meg lúzerekkel.


Nekem is van pocikám,és eddig senkit se érdekelt.Volt már széptestű,nagyon jóképű párom is,aki mellett én éreztem már szinte rosszul magam, hisz tökéletes teste volt.De pl kövér párom még sose volt,szinte mindenki vékony,v kicsit izmosabb volt....


Érezd jól magad a bőrödben és akkor majd észrevesznek.

2012. jan. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
Magyarul háziqrva akarsz lenni. Sok sikert hozzá!
2012. jan. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
100%
Undorító nőszemély lehetsz te.És ezt most nem a kinézetedre értettem.
2012. jan. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
Kép kellene a tisztánlátáshoz!
2012. jan. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 menta34 ***** válasza:
Stílus.
2012. jan. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
Tényleg a stílussal lehet a baj. Meg a jellemeddel. Egyszerűen undorító, amiket írsz, és most nem a külsőd jellemzésére gondolok.
2012. jan. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
Jó lehet az a test. Én megdugnálak.
2012. jan. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim válasza:

Nekem ugyanez volt a gondom több mint 17 évig..

De van egy egyszerű módja hogy lapos hasad legyen:

Este 6 után ne egyél,csak sima vizet igyál.Legyen reggeli,ebéd vacsora ami minden nap hús,sajt és zöldség.Az édességet is simán megeheted csak napközben egyed semmiképp se este.Én így eszem és csinálok sok pici hasprést és törzsfordítást minden nap,nem olyan sokat de kb 20 percig.Ez nem nagy erőfeszítés és mivel nem vagy kövér a leírás alapján csak gyengék a hasizmaid,kb 2 hónap és feszes lesz,de a haspráseket sose hagyd abba,csak heti 2 napra :)

2012. jan. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim válasza:

Előző vagyok,csak a kérdésedre felejtettem el válaszolni:)A hülye tini fiúcskákat taszítja (de egy olyan kinek kell?...)

idősebb férfiaknál a legtöbbjüknek mindegy,csak jó kisugárzásod legyen.Ha valaki meg gyerek testű lányra vágyik..hááát én nem tudom mit gondolnék arról a férfiról.

2012. jan. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen utolsó!!! Kipróbálom a tanácsodat. Viszont 20 perc hasra edzés?? Az igen. Nem vagy semmi!! :) Jól birod. Én kardiózom, táncikálok, stb, szóval mostanában sokat edzem, de ennyit, 20 percet nem szoktam a hasamra, derekamra szánni, talán ez is a baj. Megpróbálom!!! Köszi!
2012. jan. 28. 13:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!