Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk! Számotokra milyen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Számotokra milyen az ideális lány? (kozvelemenykutatas! )

Figyelt kérdés
Belso tulajdonságokra vagyok foleg kivancsi!:)
2012. jan. 27. 14:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Igazából nekem egy dolog számít (nem csak a nőkben, kb. minden emberben, akivel bármilyen szintű kapcsolatot szeretnék kialakítani) : az őszinteség. Merje vállalni a véleményét, és legyen velem szemben egyenes. Ha megígér valamit, tartsa is be, vagy inkább ne ígérje meg. Ha ezentúl még egyéb jó tulajdonságai is vannak, az már csak hab a tortán. Persze minden férfinak számít a nő külseje (és vica-versa) de nálam ez nem elsődleges tényező.
2012. jan. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Kedves, értelmes, hűséges, van humorérzéke és lehet is vele jókat hülyülni, de persze tud komoly is lenne, ha szükséges. Ragaszkodó igazán tud szeretni engem és hagyja, hogy én is szeressem és nem nyafog állandóan mindenért.


Nem kell tökéletesnek lennie külsőre és nem is kell, hogy agyon sminkelje magát,de azért legyen nőies és vonzó a számomra, mai nem is nehéz, mert csak egy nap látok legalább 4-5 nekem tetsző lányt.



22/F

2012. jan. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nekem nincs ilyen ,hogy ideális!


Most írhatnám,h kedves,szép,okos...stb...de ez hülyeség!


Az kell,h valami megfogjon benne,hogy vonzódjak hozzá....aztán ha ez megvan akkor Őt fogom szeretni,azokkal a tulajdonságaival amik vannak Neki,jók rosszak egyaránt...


a többi lány meg lehet bármilyen tökéletes,ha nem vonzódom hozzájuk úgy,akkor nem lesz belőle semmi, ez nem ettől függ..nekem már voltak nagyon szép,és tök átlagos kinézetű barátnőim is,és érdekes,de engem mindig a belső tulajdonságaikkal fogtak meg,ja meg a tekintetükkel...

2012. jan. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"kedves utolso:) a hiszti es az, hogy hanyagolod a párod( lany a fiut) mennyire esik rosszul a fiunak, vagy hat ki a kapcsolatra szerinted?"


Mármint mennyire vagy hisztis? Nem mindegy, hogy min kapod fel a vizet. Apró dolgokon, vagy tényleg van okod rá? Ha olyanokon amiről a srác nem is igazán tehet... az gáz. Az rosszul esik, mert az ember mégis magát hibáztatja.


De nem az a kérdés, hogy zavaró-e vagy nem. Ha túlságosan hisztis vagy, nem fogsz tudni megmaradni egy kapcsolatban. Az, hogy zavaró, az másodlagos. Hanyagolod? Ez is viszonyítás kérdése, van aki nem szeret örökké a barátnőjével lenni. A lényeg, hogy szeresd az illetőt! :)


a külsőd a leírás alapján pont ideális :P

2012. jan. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!