Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Magam alatt vagyok. Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magam alatt vagyok. Miért nem érti meg?

Figyelt kérdés
Szeretem a barátnőmet. Nagyon. És sokszor olyan szépeket tud mondani amitől könnyezek. Pár napja azonban rideg lett, jó én is tettem érte, hiszen féltékenykedtem, de könyörgöm miért nem tud megérteni egy dolgot: A pasik, azok a pasik, akikkel korábban chatelgetett és az úgynevezett "barátai" azok nem azért beszélgetnek vele mert olyan jó fej, nem azért mondanak neki csupa szép dolgot mert ő annyira kedves, hanem egy dologért. Mert jó csaj. Nemrég jutott eszembe egy mondat, amit sose fogok kimondani, de nagyon gondolkoztat..."A barátainak nagy részét a nemi szervének köszönheti". Miért kell most neki ilyenekkel beszélgetnie??? Jó örülök neki hogy nem jár el meg minden, de akkoris, ez milyen dolog már. Élvezi hogy nyalják a seggét, és azthiszi igaz barátokat szerez.:S Ez b*assza fel nagyon az agyam és ezmiatt vagyok teljesen pipa rá. Fogja fel hogy a barátai, azok nem a barátai csak meg akarják dugni! Nem azért kérdezik hogy jol megvagy-e a barátoddal mert annyira jofejek, hanem mert alkalmat lesik. Ez az amit nehezen ért meg, és most tiszta szarul érzem magam hogy fagyott a hangulat, mert nem akarom hogy írjon a volt pasijának is...miért nem lehet vele leállni, ha állítólag nagyon nagyon utálja? Miért nem felejti el, és miért kell ujra és ujra ugyanazt a szart kavarnia? Egy vitánk már volt ebből...miért kell továbbmenni?:S ááááh értelmesen pls
2012. jan. 26. 15:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ez olyan dolog, amit a nők nem értenek. Ez van :S
2012. jan. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

azt, hogy miért ír a volt pasijának, hogyha utálja, nem értem, de az még oké is, hogy idegesít téged.


de most ahhoz neked, hogy neki kik a barátai, és a barátait hogy szerezte, vagy mennyire őszinte barátságok, az ég világon semmi közöd nincsen. ilyen miatt teljesen fölösleges veszekedni, a saját életét hagy rendezze úgy, ahogy akarja.


ne várd, hogy csak veled foglalkozzon, mert ez nagyon önző dolog lenne tőled.

2012. jan. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

ennek a csajnak az agyával lehet a baj, vannak olyan emberek akik leállnak ezzel ha látják, hogy komoly kapcsolatban van. igazából erre így nehéz mit mondani, szerintem a legjobb ha a barátnőddel beszéled meg a dolgokat... mondd el neki, hogy ez zavar téged, és változtasson ezen. persze ha már nincs semmi közte és az exe között akkor no para, ha lezárta a dolgot akkor ne aggódj....

vagy gondolkozz el, hogy biztos jó-e neked ez a kapcsolat... lehet ott kellene hagynod, az lenne a legjobb, és akkor a csaj lehet rájönne, hogy hülye volt, ha nem jön rá, akkor nem is szeretett soha...

amugy ezt mire érted: "A barátainak nagy részét a nemi szervének köszönheti" ?? Lehet csak könnyű vérű a csaj, és több ****t fogott mint kilincset, én nem tudhatom. én eleve nem jönnék össze olyan csajjal akinek híre van. bocsi ha nyers voltam, de nem tudom az egész sztorit, és így csak találgatni lehet...


24/F

2012. jan. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
ő egy szabad liberális nő. Ha leszopja egy két barátod, akkor sem történt baj, csupán képtelen voltál megadni neki azt amire szüksége volt, esetleg nem érezte magad mellett nőnek magát :)
2012. jan. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Kedves 2. válaszoló. Ne haragudj de ezt úgy írtad mintha kb. a lánya lenne... Gondolom te is nő vagy.
2012. jan. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

ja de ő értelmes lány...de miért nem fogja fel???

Tudod ő nagyon egyedül van nincsenek barátai, igaz barátai se, és ezért ez a legegyszerűbb út szerintem ezért választja...de ez nem valódi, ez kamu:S és én piszkosul sajnálom hogy ezmiatt még nagyon rossz napjai lesznek. Tudom mert a szög kibúlyik a zsákból, és kiderülnek a szándékok:(

2012. jan. 26. 15:26
 7/15 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki egyszerűen hogy csak meg akarják ...
2012. jan. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

15.26

Nem nincs ilyen híre, meg nem olyan a lány. Csak a pasik akikkel beszél smúzolnak neki, és ennek oka van és ezaz amit nem fog fel...érted...ezek távoli barátok.

2012. jan. 26. 15:29
 9/15 Baby Firefly ***** válasza:
álttalában ha ijen hosszan fejtik ki a kérdést nem lesz kedvem elolvasni és nem válaszolok rá... máskor tartsd ezt be.
2012. jan. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

15.29

Én is erre gondoltam, de ez megin marhára hazavágná a kapcsolatom. Akkor tuti nem azon gondolkozna, hogy mit mondtam hanem hogy én szemét kimondtam! És ahogy őt ismerem akkor durcás lenne, elkezdene beszélgetni azokkal akikkel eddig is, és megerősítést várna hogy ez nem így van. Meg is kapja a megerősítést, örül a fejének és kész...ez bosszant. Nem érti meg...mindenesetre beszélni fogok vele, mert tudod olyan érzésem van ezzel a dologgal kapcsolatban mintha lenne egy kiskutyám, aki nyáron született, benn lenne egész télen, aztán egy decemberi napon kiengedném, mindenhol sok ho lenne és nem tudna vele mit kezdeni.

2012. jan. 26. 15:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!