Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért olyan nagy kérés, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy kérés, hogy ne hirdessük facebookon a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, és én nem szeretném kitenni fb-on, hogy kapcsolatban vele, mivel nem is járunk régóta(kb 1,5 hónap), és nem is tartom fontosnak, eddigi kapcsolataimnál sem tettem ki.

Leginkább semmi sem látszik, de ha nagyon akarja, kiteszem hogy kapcsolatban.

Viszont ez nem tartozik minden ismerősömre, aki fontos nekem, úgyis tudja. Miért erőlteti? Túl nagy kérés?


19f 15l


2012. jan. 28. 09:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én csak annyit rakok ki, hogy kapcsolatban vagyok, azt nem, hogy kivel.

De ezt vele beszéld meg, szerintem se tartozik a Világra, hogy most van egy barátnőd, ki tudja meddig, hiszen még alig ismeritek egymást.

2012. jan. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ez még nem olyan nagy hirdetés, kiírod, hogy kapcsolatban és kész, neked mindegy, hogy ott van e, neki fontos, most ennyi belefér a békesség kedvéért :)

Nekem nem lenne fontos igazából, mi már több mint egy éve együtt voltunk, mire kiraktam facebook-ra, hogy kapcsolatban, igazából eszembe se volt, hogy ki kéne írnom, (és nem azért, hogy próbálkozzanak nálam), és mégis tudta mindenki, akinek tudnia kell, hogy együtt vagyunk...

Nem fontos ez igazából egyáltalán, de egy 15 éves lány még máshogy éli ezt meg, lehet ezen kombinálnak a barátnőivel, hogy biztos azért nincs az adatlapodon, mert szégyelled őt, vagy azt akarod, hogy mások is merjenek azért próbálkozni nálad, ki tudja? :D

2012. jan. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben egyetértek veled. Majd, ha már ismeritek egymást egy ideje, és látjátok, hogy komoly a kapcsolat, akkor bőven ráér kirakni, a közeli ismerősök, meg tudják facebook nélkül is, hogy mi a helyzet. Én sem tartom ezt fontosnak, meg őszintén szólva, engem idegesítené is, hogy olyanok kommentelnének meg lájkolnák be a kapcsolati státuszomat, akikkel egyébként nem is beszélek. A párkapcsolat az két emberre tartozik. Én utcán sem szeretek csókolózni, vagy megfogni a barátom kezét. Nem azért, mert nem vállalom fel, de pl a fenékfogás, csók, ilyesmi, nem az utcára tartozik.


A lány még fiatal, ezért is szeretné, ha kikerülne, hogy gondolom az osztálytársai, barátai lássák, hogy neki barátja van. Annyit tudtok csinálni, hogy ő kirakja, te meg nem, és nem lesztek bejelölve egymásnak. És akkor így neki is kint van, és te is megtartod a magánéletedet magadnak.

2012. jan. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!