Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Min változtassak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TeyLaaa kérdése:

Mit csináljak? Min változtassak?

Figyelt kérdés
Annyira szeretem a barátnőmet, hogy már az is rosszul esik amikor inkább a barátnőivel van helyettem. (Elég kevés szabadidőm van a tanulás és a sport miatt) és egy pénteki napon szóvá tettem ezt neki, hogy elég rossz amikor kicsit együtt lehetnénk ő elmegy és leráz. Úgy fogja fel hogy elakarom szakítani a barátaitól. Min változtassak? Normális kommenteket lécci!
2012. jan. 28. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:
hagyd, hogy barátnőzzön, különben megfog utálni, szóval ha így van menj el te is haverozni, sörözni a barátokkal stb, és te is csinálj olyat, hogy most inkább velük megyek, el bulizni, egyrészt, nem a bnőd fog irányítani, más részt mellöled sem kopnak ki a barátok:)én már egyszer megszívtam hallgass rám:)
2012. jan. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fogadd el. Attól, hogy szeret téged, még van saját élete. Mindeninek szüksége van barátokra is, nem csak a kedvesére.

(hozzáteszem, amiket leírtál, az alapján nem feltétlenül a te hozzáállásoddal van a baj.... de azt kérdezted, neked mit kéne tenned.)

2012. jan. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat. Megfogadom őket :)
2012. jan. 28. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!