Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek kell valamiben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kell valamiben változnom, lehet így esélyem a lányoknál?

Figyelt kérdés
Haverok szerint helyes fiú vagyok. Sokat szoktam beszélni, persze csak módjával. Szeretem az embereket megnevettetni. Ha adott a helyzet, szeretem a romantikát. Udvariasnak, figyelmesnek érzem magam. Szeretek sétálni, néha zenélni. 19 éves pasi
2012. jan. 28. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

elmondom, hogy most egy akkora öngólt lősz magadnak, hogy bekerül a focitörténelembe is. De azért sok sikert.

22/L

2012. jan. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
:) bocs erre nem tudok mást írni
2012. jan. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Minden lánynál soha nem lesz esélyed. Keress olyat aki nem akar megváltoztatni :)
2012. jan. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

külső relatív.

sok beszéd relatív, láttam már olyan randizó pár, ahol a srác csak nyomta nyomta nyomta a szövegét, a csaj testbeszédén meg látszódott, hogy mindenhol szívesebben lenne, mint ott.

megnevettetés... nem mindenki vevő minden humorra, és ha görcsösen akarsz nevettetni, az kínos lehet.

udvariasság, figyelmesség is relatív.


oké. és a rossz tulajdonságaid? mindenkinek vannak...

2012. jan. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezzel amit leírtál, pont a "semleges" kategóriába tartozol.

Tünj ki a tömegböl, ne legyél romantikus, csak módjával udvarias.... és csak magadra figyelj. Ne sétálj, hanem autózz és járj kondizni.

Ne zenélj, hanem jalgass minimalt!


Nem megbántani akarom a Nöket, de ök pont lesz@rják az olyan embereket, akik ember módjára bánnak velük.

2012. jan. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem szerintem pont jó így, ezért furcsa hogy ilyet kiírt nekem ez így hangzott: olyan tökély vagyok, vajon örökké egyedül maradok?
2012. jan. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Rossz tulajdonsága az hogy vak és kamus, de ezeket nem közli valamiért. :)
2012. jan. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
majd talán 30 évesen leszel te pasi
2012. jan. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!