Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, szenvedek! Igaza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, szenvedek! Igaza lehet? Higgyek neki? Nekem kell változnom, és türelmesnek lennem?

Figyelt kérdés

SZiasztok!Hosszú lesz!

Itt a karácsony, és nagyon szenvedek!A segítségeteket kérném!és ha valaki rá is szánja magát,hogy tanácsot, ad semmiféle képp ne elfogultságból,mert szeretném megtudni az igazságot végre, hogy igazat mondd e,tényleg bennem van a hiba, vagy nem illünk össze,vagy változnom kéne, vagy pedig csak játszik velem.Mindjárt az elején leírnám,hogy nagyon szeretem mindazok ellenére amit velem tett!Akkor elkezdem!Nagyjából másfél éve ismerkedtem meg a /nem tudom jelen esetben hogy nevezzem a férfit akihez érzelmi szálak, és ritka szex fűz még/Nem tudom!Vele!Nagyjából 1 év nagyon szép volt együtt.Talán életemben most éreztem először hogy szerelmes vagyok a legjobban!Ugyan ezt ő még előttem vallotta nekem, hogy még ilyet senkivel nem érzett soha!Én 28 vagyok, ő pedig 32!Érdekesen ismerkedtünk meg.mindkettönknek volt hosszú kapcsolata.majdnem egyforma hosszú. 7 év!Kicsit szégyenlem magam de mi titokban jöttünk össze.nekem a párommal már akkor nagyon ritka volt a találkozásunk mert külföldön dolgozott.Volt hogy 3 havonta jött csak haza.Sokan mondták, hogy hagyjam ott, nem hiszik, hogy már szeret igazán,mert akkor vagy magával vinne, vagy otthagyná.Kértem is sokat,mert lett volna helyben is jó munkahelye.Na evvel csak azt szeretném leírni,hogy nekünk már vége volt ott a kapcsolatunknak érzelmileg,no meg szexuálisan is teljesen.Na de a Férfinak(Így fogom nevezni akiről írnék)Neki rendes kapcsolata volt.SZinte azt lehet mondani,hogy nekünk ez szerelem volt 1.látásra!Munkahelyen ismerkedtünk össze.El is kezdődött a románc,ami gyönyörű volt.Később ki is derült a mi kapcsolatunk, és tovább működött.na de én rólam tudni kell,hogy elég veszekedős vagyok.Tehát sok esetben elég ronda stílussal fejezem ki az elégedetlenségem.magyarul hisztis!Sokszor vágtam a fejéhez, hogy nem elég ő nekem, mert az 1.páromhoz hasonlítottam némi tulajdonságában.Nem szószerint de érezte.Sokat bántottam én el is ismerem!De most kb. fél éve mióta ezt teszi velem, teljessen angyallá változtam.Ennél jobb már nem is lehetek!Akkor vajon én lehetek e az oka annak,hogy végeszakadt, vagy ő.és most mit kellene tennem!Mindig azt mondja ezt magamnak köszönhetem,hogy elkanyarodott, és engem szeret!Tehát hogy megcsalt!Mert megcsalt, ezt nem írtam még eddig!Sokáig titkolta, és kezdte építgetni azt a kapcsolatát ami most van lassan 4 honapja.Nála lakik.Amíg velem volt hozzám járt,de én messzebb lakom, így nehéz is volt ez.Én eleinte csak gyanakodtam a ritka találkozás miatt,de ha együtt voltunk, mindig éreztem,hogy szeret.Eleinte annyira nem,de később újra fellobbant közöttünk annyira mint régen!De közben én vettem a lelki bátorságot, és kilestem miért nem akar velem lenni, miért takargatja a telefonját, merre járhat.Egyszer megláttam,hogy bemegy a lányhoz!Letagadta,hogy csak cd-t kért kölcsön,semmi köze hozzá olyan.Közeli ismerős amúgy!Én naívan elhittem.De aztán már mástól is hallottam,hogy együtt voltak a boltban, és szembesítettem!Elmondtam,hogy tudok róla.Akkor megijedt,és arra kért hogy várjak kicsit még lezárja, mert a csaj én is tudom sokat szenvedett hasonlóak miatt, hogy elhagyták.SZépen óvatosan akarja lezárni vele.Ha szeretem türelmes leszek.Én buta!álmatlan éjszakákon át, vártam, hogy eljön a nap,a mai napig.Felé nem matattam,hogy mennyire szenvedek, csak néha kitörésekkel,hogyha velem volt és hívta a lány.Persze ilyenkor jött a duma, hogy megint milyen vagyok.De könyörgöm milyen legyek?!!!Ő ígéri a mai napig,hogy elhagyja, és várjak kicsit.Kicsit legyek türelmes!Kb. 1 3 hete!amióta a csaj tényleg nagyon beteg!Tehát a szex valószanű nem működik közöttük.Meg azt érzékelem,de nem is ez a lényeg.ma fel akarta hívni nálam,ő kérte hogy ne változzak meg ha elmondd valamit.Én nagyon berágtam rá,és összeveszett velem!Meg hogy minek mondta el,hogy telefonálni akar,már bánja.Mert hogy rosszul van állítólag azért hívná vissza!De hát van anyja annak a nőnek, majd felhívja azt!Azt mondta nem kell neki már egyikőnk sem!Most alszik, még ő van megsértődve.meg ma is mondtam neki,hogy szomorú vagyok,mert nem csak az enyém.Erre azt mondta ez alakul!na de meddig várjak?Vajon vissza jön hozzám?Ma is nagyon boldogok voltunk együtt,és érzem,hogy szeret velem lenni,hozzám jönni,beszélgetni, sokat viccelődünk,érzem,hogy szeret.féltékeny is nagyon!na de lehet így szeretni?Mit tegyek,hogy megtudjam, tényleg akar e?Mit mondjak neki,hogy érezze, hogy elrontotta!SZeretném megtudni mit akar tőlem!És kérlek érzéssel adjatok választ,mert jön a karácsony,és már ettől is depressziós vagyok,hogy egydül kell lennem!Köszi előre is!


2010. dec. 16. 23:28
 1/10 anonim ***** válasza:
nem fogja elhagyni. törődj bele. megtette volna, ha fontos vagy neki. írjál kicsit értelmesebben, nehét kibogozni.
2010. dec. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát ez hosszú lesz, és ígérem, nem taposlak el...

Lehet, hogy szeret téged a pasi és jó veled a sex is, de úgy tűnik, nem vagy neki elég:S Visszakapod az élettől azt, amit a feleségének okoztatok. Sajnos nem tehetsz semmit sem...Vagy lemodnassz róla vagy pedig tűröd, amit csinál.

2010. dec. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kellemes ünnepeket és ne szomorkodj! Nem vagy egyedül!
2010. dec. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Bocs, tényleg kicsit zavaros,ahogy átolvastam.de az ideg állapot valószínűleg :(
2010. dec. 16. 23:48
 5/10 anonim ***** válasza:
A másik nő miatt vagy ideges vagy félsz, hogy nem kellessz neki?
2010. dec. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Lényegében ő nem volt nekem elég, és ezt megérezte.Valószinüleg ezért menekült bele másik kapcsolatba.Azért is titkolta és mondott le rólam idáig ezt vélem.De ezt sem akarom örökké már folytatni vele,mert szenvedek!Nem a másik nő miatt vagyok ideges,mert őt is sajnálom valamilyen szinten, mivel őt meg azóta csalja velem mióta ismeri.SZóval elég durva!Ja és jó ha a sors büntet a barátnője miatt,erre már én is gondoltam,de ő mindezekért mikor kapja meg a büntetését?!Remélem mostanában, mert ezt sem tudja csinálni sokáig amit most!
2010. dec. 16. 23:54
 7/10 A kérdező kommentje:
*és ezért sem mondott le rólam idáig!* ezt is elírtam bocs:S Nem tudom!lehet attól félek, hogy nem kellek neki majd?
2010. dec. 16. 23:55
 8/10 anonim ***** válasza:

Ne akard őt mebüntetni, elég szomorú, hogy ő ilyen...

Szerintem kezdj új életet, ha vele nem vagy elég boldog, ráadásul egy mocsok dög! Hibáztál, de még lehet szép életed, csak rajtad múlik! Te nem leszel azért kevesebb, ha egy szeméttől megszabadulsz.

2010. dec. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A kari meg töltsd vagy családdal vagy haverokkal.
2010. dec. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
WALL OF TEXT HITS YOU FOR 50000000 POINTS OF DAMAGE. YOU ARE NO MORE.
2010. dec. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!