Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gondolják azt a lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják azt a lányok, hogy (lent)?

Figyelt kérdés
Tehát, miért gondolják azt a lányok, hogy egy komolyabb kapcsolatban a férfinak kötelessége előteremteni a lakást, a kocsit és a vagyoni javakat? Most már nincs az a régi világ, amikor elfogadott volt, ha háztartásbeli volt egy nő. Ennek vége, a nők is dolgoznak, mindenkinek legalább annyit kell bele adnia a dolgokba, mint a másiknak. Mondjuk szóba kerül az összeköltözés, de hova? Mióta alap, hogy a férfinak lakása kell, hogy legyen? Miből? A nőnek nem lehet lakása és azt veszik birtokba? Vagy mit képzelek?
2012. jan. 28. 17:00
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

De ez az elvárom h ezt meg azt csinálja duma. Mi mindenen osztozunk. Ketten gyujtjuk a pénzt a lakásra, kocsira. Ketten takrítunk, mosogatunk...stb.

Ez nem elvárás kérdése.

2012. jan. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Meg ez az elvárom h eze meg aza legyen. Akkor ha nincs el is hajtod a búsba? Mert csak az számít h mien anyagi javakkal rendelkezik.

Nem érzem magamat attól papucsnak h nem érdekel h milliomos-e a barátom. Nekem elég h szeret

2012. jan. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Képzeld nem fogok eltartani senkit, de én se várom el senkitől, hogy eltartson! Azt meg pláne nem írtam, hogy milliomos kell, fogalmam sincs hol olvastad nagyon okos.
2012. jan. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Hát azt írja itt mindenki h elvárhatom h eze meg aza legyen. Én sem tartom el a párom és ugyan úgy o se. De nem is várom el h legyen neki ez meg az meg csinálja meg ezt meg azt. Kolcsonos megértés, segítség és szeretet
2012. jan. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Hát én ezt a kérdést kikérem magamnak. Nem élek még a párommal, de van kocsija, lakása, jó munkahelye. Tervezzük az összeköltözést. De én már most szarul érzem magam azért hogy nem közös pénzből van a lakás és csak úgymond beteszem a fenekem. De ez ellen már nem tehetek, nem az anyagi javaiba szerettem bele, így nem is fogom elhagyni azért hogy húú mit gondolnak az emberek. Az a lényeg hogy a párom tudja hogy őt szeretem és nem az anyagi javait.
2012. febr. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
De azért jól jön az a "kis" mellékes, ami hozzá tartozik. Ne is ragozd tovább.
2012. febr. 9. 23:33
 27/27 anonim ***** válasza:

Miért mit vársz kérdező? Szomorú legyen és szégyellje magát amiért a pasijának már van lakása???? Hogy jössz te ahhoz, hogy mások felett ítélkezz??

Gondolom te is a szebb és értelmesebb nőt választanád, nem igaz? Ne legyél álszent kérdező, mert az ilyen dolgoktól felfordul a gyomrom!

26N

2012. febr. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!