Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A 10en és 20on éves fiúknak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 10en és 20on éves fiúknak a festett szőke vagy a természetes barna hajú lányok jönnek be jobban?

Figyelt kérdés
tudom h mindenkinek más,meghogy nem a hajszínen múlik h ki kit választ,de most nem ez a kérdés:)
2009. máj. 29. 23:15
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Utolsó 27f voltam. :)
2009. máj. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:
:)
2009. jún. 1. 01:15
 33/40 anonim ***** válasza:
Szőke jogász hallgató vagyok. Üzenem, hogy nagyon humoros megjegyzéseket lehet itt olvasni....
2009. jún. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

Én értem ,miért szavaztak itt a barnákra oly sokan.

Mert sokan gondolják, hogy a szőke egyenlő a lenőtt, száraz, sprőd, igénytelen szőke hajjal, amit általában igen csúnyácska csaposon, vagy takarítón láthatunk.

DE NEM!

Nem csak ilyen szőke van, mert ha fodrász festi be, annak szépnek kell lennie, sőt, még ha az illető otthon is ápolja, akkor meg gyönyörű, puha, csillogó, szexi!

2009. jún. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:

Elmentem vettem hajápolós cuccokat..

Vettem Garnier Fructis hajerősítő sampont festett vagy melírozott hajra,Cien Haircare hajápoló tejet,Kallos és golf balzsamokat,Gliss Kur hajpakolást,L'Oreal hővédőt,Got 2b "szikrázó fényű" hajfényesítő sprayt.

meg előkerestem a kb 3hónapos avonos advance techniques öblítést nem igénylő balzsamot,hajvégápolót,meg fejbőrápolót.

tapasztalatok esetleg ezekkel kapcsolatba?

2009. jún. 2. 20:23
 36/40 anonim ***** válasza:

SZIA!!

Majmozós vok!

Na nekem 5 éve festi a profi fodrászom, és ő ajánlotta a dolgokat:

hajmosásánál jó az Elséve sampon, de ne tegyél egyszerre balzsamot meg pakolást is!!! Ha nagyon száraz a hajad, akkor minden hajmosásnál tégy rá csak balzsamot, és heti egyszer pakolást, amit minél hosszabban hagyj rajta, én van, h fél napot rajta hagyom!!!

Alaposan öblídsd le, mert ha nem akkor zsíros lesz!!

Na , és a törcsi száraz hajra tégy hajvégápolót, nagyon jó a Gliss Kur!!! Úgy csináld, hogy melegítsd fel a tenyeredben, és úgy húzd végig!!!

Szárítás, majd ha vasalod, akkor minden tincsre hővédő, és utána én szoktam tenni rá még hajfénypermetet!!!

Sok sikertt!!!

2009. jún. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:

köszi:)

most elhaszálom ezeket,aztán megfogadom a tanácsod;)

2009. jún. 3. 16:47
 38/40 anonim ***** válasza:
Az én fodrászom mindig azt mondja, hogy a legfontosabb a balzsam minden hajmosáskor és akkor nem lehet csúnya, száraz! De most nyárra én is be akarok szerezni valami hajvégápolót is:)
2009. jún. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:
köszi nekedis:)
2009. jún. 3. 21:04
 40/40 anonim válasza:
Nekem eredetileg hosszú barna hajam volt. Addig nyugalmasan éltem az életemet, de mikor szőke lettem még az is felfigyelt rám aki nem akart... Sajnos az az igazság, hogy a feltűnőbb hajszínű nőket (pl.:vörös,szőke...) jobban észreveszik. De a végén úgy is a barnák kellenek mert ugye azok a "normálisabbak". Mert persze él az a mítosz, hogy aki sokat törődik a külsejével az a belsőjével keveset. Én úgy gondolom, hogy egy igényes belsőhöz igényes külső is társul. Nekem senki ne mondja, hogy egy kócos hajú, vastag szemölökű, szandált zoknival viselő nő igényes, legyen akár 3 diplomája...
2015. ápr. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!