Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A 10en és 20on éves fiúknak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 10en és 20on éves fiúknak a festett szőke vagy a természetes barna hajú lányok jönnek be jobban?

Figyelt kérdés
tudom h mindenkinek más,meghogy nem a hajszínen múlik h ki kit választ,de most nem ez a kérdés:)
2009. máj. 29. 23:15
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:

Márpedig tényleg inkább a természetes barna, mint a lenőtt, sárgára szívatott festetett hajú nő. Persze lehet festetni igényesen is, de ha szőke, akkor kizárólag csak természetes szőke, esetleg satírozott. Ennyi.


Aki hajszín alapján választ nőt, tulajdonképpen egy hülye. De az is, aki azt hiszi, majd a hajszín alapján választják őt ki a pasik. Ez szól az előttem lévő, arrogáns hölgynek.


27/f

2009. máj. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
65%
Nem vagyok arrogáns és nem hittem azt barnán, hogy szőkén jobban szeretnének, sőt akkor találkoztam a barátommal aki ugyanúgy szeretett, mint most szőkén. Egyébként nekem aztán édes mindegy a véleményed, egyedül az zavar, ami most szépen le is jött az utóbbi válaszodból, hogy minden csaj, akinek festett a haja, az már ronda, sárgahajú, lenőtt. Fogadjunk, hogy tudnék neked mutatni olyan festett szőke lányt, akinél meg se tudnád állapítani, hogy az (pedig nemcsak színezett), úgyhogy. Nem hiszem, hogy arrogánsak lennénk, csak egy másik oldalról írtunk véleményt, ami akár tetszik, akár nem nagy részt igaz.
2009. máj. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
0%

Az előző válaszom nem neked szólt, hanem a majmozós hölgynek. De így utólag most már azt mondom, neked is írhattam volna, mert el sem olvastad az előző válaszom. Abban benne van, hogy "festetni lehet igényesen is", tehát nem általánosítottam, hanem említést tettem a lenőtt hajúakról is. Ennyit a retorikáról, egy kis több figyelem nem ártana. Másrészt akár hiszed akár nem, annak ellenére, hogy pasi vagyok, van szemem ahhoz, hogy első ránézésre megállapítsam egy nőről, hogy festeti-e a haját vagy sem. Sok árulkodó jel lehet.

27/f

2009. máj. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
0%

Én vagyok a majmozós hölgy.

Nos, amiket leírtam, nagyon is igaz, mert a pasik hazug, álszent emberek!!!!

És igen, lehet festeni szőkét igényesen is. Mert ha sok pénzt, és törődést rászánunk, akkor gyönyörű lehet.

De sztem ez az oldal nem erről szól, nem kell eldönteni, hogy kinek mi a zsánere.

2009. máj. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:
A 09:37 szerintem igaza van.Egy szőkét jobban megnéznek az utcán,de azér vannak dögös nemszőke nők is.Dehát kinek mi az ideálja.Köszi a válaszokat
2009. máj. 30. 16:43
 16/40 anonim ***** válasza:
100%

"ez az oldal nem erről szól, nem kell eldönteni, hogy kinek mi a zsánere"


Csak éppen az alapkérdés volt ez. :)

2009. máj. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:
:D:D:D:D:D
2009. máj. 30. 18:19
 18/40 anonim ***** válasza:
27f ne legény ebben olyan biztos...:)
2009. máj. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:

*legyél


Egyébként tényleg félreolvastam a hölgyet hölgyekre, ezért bocs, de most már mindegy, mert most már neked is írod:D

2009. máj. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:

Hölgyek, jó volt veletek ez a festett-nem festett csörte. :) Nagyon kedvelem a szőke lányokat, de mindezek ellenére is azt gondolom, nem a hajszín a lényeg. Azt pedig, hogy a pasik hazugok, kikérem magamnak. :)


27/f

2009. máj. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!