Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A 10en és 20on éves fiúknak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 10en és 20on éves fiúknak a festett szőke vagy a természetes barna hajú lányok jönnek be jobban?

Figyelt kérdés
tudom h mindenkinek más,meghogy nem a hajszínen múlik h ki kit választ,de most nem ez a kérdés:)
2009. máj. 29. 23:15
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:

az előbb befestettük szőkére a hajam:D nagy hatással voltatok rám:D

és SOKKAL jobban tetszek magamnak:)

jobban áll mint a barna sokkal:)

2009. máj. 30. 21:46
 22/40 anonim ***** válasza:
Én mondtam=) Én barnán is nagyon tetszettem magamnak, de így szőkén is. Van akinek mindkettő jól áll, ez van. Van akinek meg más áll jól:)
2009. máj. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:
:):)
2009. máj. 31. 01:13
 24/40 anonim ***** válasza:
0%

"majmozós hölgy vagyok".

Majd figyeld meg mennyire meg fognak nézni az utcán, és sokkal több pasi lesz!!!!

2009. máj. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:

:)

megkaptam az első butaszőkézést:D

mekkora irigyek:)

2009. máj. 31. 12:16
 26/40 anonim ***** válasza:

majmozós vagyok.

:))

Én még soha nem kaptam meg ezt, talán nem merik, vagy nem tudom.... De lehet, hogy én is meg fogom kapni!!!!

2009. máj. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:

Én is szőke vagyok, de soha nem mondták még rám, hogy buta szőke, stb...

Jogi egyetemre járok, és igenis a szőkék nem butábbak...

2009. máj. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
Én csak olyanokat szoktam kapni, hogy "Az a szőke diszkópatkány mért akart rock koncertre menni?". Életemben 1x voltam diszkóban, de mindegy... Nem gázXD Ja meg amikor megyek az utcán és esetleg egy magassarkút is felveszek, akkor azok a gonosz, lenéző tekintetek a lányoktól... Huh... Meg nekem a régi, szőke "barátnőim", amikor mondtam, hogy lehet befestetem, mert kíváncsi vagyok, előadták, hogy nekem az hogy állna már (magyarra fordítás: "itt csak mi lehetünk menő szőkék!") és kb azóta utálnak, hogy befestettem. Pedig tényleg jól áll... Talán pont ezért...:P
2009. máj. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:

élőbe mindenki mondja h jól áll:)

msnen kaptam h buta vagyok mert direkt hülye kérdéseket kérdezett egy csaj..de tökmindegy:D

inkább viccből mondta,mint komolyan.

lényeg,hogy köszi mindenkinek,és legyünk büszke szőkék:):D

2009. máj. 31. 18:41
 30/40 anonim ***** válasza:
A kolleginának írom: én is jogász vagyok, de azért anno az egyetemen láttam néhány "kevésbé okos" lányt is, akik szőkék voltak. Nyilván nem a hajszíntől függ az ész, az intelligencia és a műveltség, de attól, mert valaki jogi egyetemre jár, még nem lesz okos.
2009. máj. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!