Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem ezt. Vélemény? Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem ezt. Vélemény? Én mit tehetek, és Ő miért tette ezt? és most mit akar? Ötlet?

Figyelt kérdés
Volt egy fiú haverom akivel tavaly nem annyira , de idén már elég jóban voltunk .. Kiderült , hogy bejövök neki.. sokat vitáztunk , de az is kiderült , hogy nekem is bejön Ő .. Átgondoltuk.. Jártunk.. sokat nyüzsgött körülöttem , ezt szerintem kedvesen , de megjegyeztem.. majd aznap még ma is tisztázatlan hogy ki is szakított kivel , de alig egy hét együtt lét után vége... Nos én bírtam még akkor , de ezt Ő tönkre tette a kis szemét megjegyzéseivel ,meg hogy kibeszélt, és sokakat ellenem fordított, alig telt el egy hét , és olyanokat mondott , hogy szerelmem , meg tök kedves kezdett leni.. És ha valaki beszólt, Ő mellém állt.. Egyik nap mondta hogy szeretne velem beszélni menjek fel skype-ra .. és ott megint szerelmet vallott.. Szóval megint jártunk... Bár ezzel sok barátnőmet megbántottam , mert mint ahogy kiderült nekik is bejött az az illető (én erről nem tudtam)... Aztán megint szakítottunk , egy pletyka miatt amit az egyik csaj kezdett el terjeszteni és az exem kérte meg rá.. (FÉLTÉKENYSÉG) Szakított.. Aztán összejött egy másik csajjal , aztán másnap dobta , azzal , hogy még szeret.. Már mikor tudta , hogy nem is volt igaz , megint el kezdte "vissza könyörögni magát".. Mert amikor nem tudta, hogy ez csak egy alaptalan pletyka, oltogatott, folyton beszólt meg ilyesmi.. Most egyik percbe szíveket ír máskor meg beszól.. ez most mi?????
2012. jan. 28. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Figyelj! A pelus már lejött rólad? Mert az értelmi szint az még ott van.
2012. jan. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Leszarod a fejét, oszt' csá! Nem fogom megmagyarázni hogy miért, egyszerűen csak leszarod.
2012. jan. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hagyd ott a fenébe!

Nem akarlak megbántani, de az a gyerek egy tróger!

Ha mégegyszer beakar vágódni, küld el a fészkes fenébe! Hidd el, ez lesz a legjobb, mert ha ismét összejöttök el fog dobni. Nem érdemel meg, szóval közöld vele, hogy pattanhat és keress másik pasit! Sokkal jobban jársz így!

2012. jan. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szeret, csak nem látja azt rajtad, hogy te is szeretnéd. Amikor rosszakat tesz, az azért van, mert éretlen és máskép nem tudja kezelni a keserűséget, hogy ott akarod hagyni.
2012. jan. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!