Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyedülálló fiúk, mivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló fiúk, mivel töltitek az időtöket amikor nincs barátnőtök? És nem is akartok egy jó ideig!

Figyelt kérdés
És mióta nincs és miért nincs , korodat is írd le !!
2012. jan. 28. 19:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Itthon unatkozok. Ide irogatok hülyeségeket.
2012. jan. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Döglök egész nap.
2012. jan. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mondjuk én szeretnék, de nem jön össze, az istennek se...de zenehallgatás, jó nagy mászkálások, regényírás... ezekkel -is- szoktam agyoncsapni az időt.
2012. jan. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
hokizással
2012. jan. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nekem volt már 3 is, de az igazat megvallva fárasztó ha az embernek barátnője van, ezek a kapcsolataim hónapokig tartottak kábé, nekem túl nagy a szabadságigényem,nem bírom a kötöttségeket,és ráadásul borzasztó lusta is vagyok, nálam mindig van legalább 2-3 csaj jelentkező aki a barátnőm szeretne lenni,de én leszarom,nekem nem fontos,h a barátnő "ki legyen pipálva",egyszerűen nekem így szabadabb,kényelmesebb:))


Igaz ami igaz,most végre találtam egy lányt,akivel komolyabban is el tudnám képzelni,mert nagyon megfogott,de épp ezért még nem kezdtem ki Vele,mert nem akarom elrontani, mert azt komolyan gondolnám, erős vonzalom van köztünk,úgyhogy én bízom benne hogy összejön,végre egy megértő társ:), egyetlen kritériumom,h ne legyen megkötve a kezem,hagyjon szabad teret nekem ,mehessek bulizni haverokkal..stb.,eddigi kapcsolataim ezért mentek tönkre,mert azt hitték,megcsalom őket,ami nem volt igaz,de mindegy is-.- Augusztus vége óta vagyok szingli,és élvezem a szabadságot:),azzal az egy bizonyos lánnyal nyitott vagyok egy kapcsolatra,de csakis Vele,mert más mint a többi:) a többi jelentkezőt meg egyszerűen lepattintom...

2012. jan. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

neten szoktam olvasgatni konyveket, szoktam kutatgani a bolygok letezeset, filmezek,

Muri Eniko kinezetu csajt keresek

2012. jan. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hibernáljuk magunkat.. Amúgy meg végre azt amit akarunk ,úgy hogy nem szól bele egy liba mindig mindenbe és nem kéri számon minden percünket..
2012. jan. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem csinálok semmit egész nap, csak gépezek. Nem is volt soha barátnőm. 22/F
2012. jan. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
19:41 Hol találtál te olyan csajt, aki más mint a többi? remélem többen vannak még.:D
2012. jan. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nagyon szerettem, iszonyat módon, rajongtam érte.... Megcsalt és 3 hónap múlva tudtam meg. Ráadásul aznap este még hozzám is eljött együtt aludtunk. Megtudtam és kidobtam. Még meg is bocsájtottam volna, ha egyből elmondja, legalábbis így érzem, tényleg nagyon szerettem...

Ilyenkor motorra ülök és húzom a gázt, bele az éjszakába. Nekem a motor jó bánatra, örömre. Űzd a hobbid te is. Meg netezek, bulizgatok, de csak szolidan valami hangulatos kis helyen, dvd, PC, barátok, tesóim... Az élet megy tovább, de ettől még nagyon fáj...

2012. jan. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!