Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyedülálló fiúk, mivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló fiúk, mivel töltitek az időtöket amikor nincs barátnőtök? És nem is akartok egy jó ideig!

Figyelt kérdés
És mióta nincs és miért nincs , korodat is írd le !!
2012. jan. 28. 19:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ja, 20:53 -> 21/F :D
2012. jan. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

20:32! Igazából én nem kerestem! Ez a nagy titok! Ő talált rám:))! Én élvezem a szingli életet,3 barátnő után már érteni fogjátok,h milyen jó is egyedülállónak lenni;))!

Mondom,nem kell rágörcsölni,mer abból tényleg nem lesz semmi,a lány választja a pasit mindig is így volt. Az én esetemben is ez volt, ez a bizonyos lány ha nem is a szó szoros értelmében,de kezdeményezett nálam,én meg nyitott voltam,és nagyon megkedveltem,annyira ,hogy belé is szertettem,már odáig eljutottam,h az önfeledt lustuló boldog szingli életemet is kész lennék feladni miatta...

2012. jan. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem volt még barátnőm és egy ideig még nem is lesz. Nem akarom feladni az egyedüllétet. Nagyon jól berendezkedtem a remeteségre és kialakultak a szokásaim amikkel nem akarok felhagyni egy csaj miatt. Másrészt idővel kiakasztaná hogy sok dolog hidegen hagy, vagy legalábbis nem mutatok túlzott érdeklődést. A beszólogatásokat sem viselné el sokáig, amik flegmák, enyhén sértőek és erősen kiemelik a negatív dolgait. Barátnő nélkül a barátaimmal lógok, őket sem szívesen hanyagolnám, egy csaj miatt, és az egyik legjobb barátom egy lány akire féltékeny lenne és ez sem hiányzik. Napi szinten edzek, futok. Gépezek ami abból áll hogy blogot olvasok néha itt lógok, híreket olvasok. Ezen kívül olvasok rengeteget, mindenféle könyvet ami érdekel és egy időre kizárja a külvilágot.


19/F

2012. jan. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Már egy jó ideje nincsen barátnőm. Pár éve még túl éretlen voltam egy komoly kapcsolathoz. Most már úgy érzem elég érett lennék, de valahogy komolyabb érzelmi bonyodalomba mégsem mennék bele, pedig környezetemtől pozitív jeleket kapok. A jövőmet tervezem, egyetemre járok és sportolok. 23/F
2012. jan. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
vakarom a tököm..ha már nincs más aki vakarja, meg beosztom magamnak az időmet és azt csinálok amit akarok, befingok a takaró alá, társaságba böfögök, állatkodok a haverjaimmal...:D
2012. szept. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!