Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megváltozhatnak hirtelen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltozhatnak hirtelen az érzések? Összezavarodtam. Részletek lejjebb, jól jönne a véleményetek.

Figyelt kérdés

A barátommal 4 és fél hónapja vagyunk együtt. Hatalmas szerelem ez, odáig vagyunk egymásért. Azonban nekem 1-2 napja befészkelte magát valami a fejembe. Nem tudom mi lehet az. Eddig 2 esett volt, amikor éreztem a fiú részéről hogy komoly kapcsolatot akar, és és rögtön kihátráltam, mert nem voltam szerelmes. Most, így 4 és fél hónap után hirtelen felfogtam, hogy ez a mostani kapcsolatom mennyire komoly. És nagyon megijedtem, hogy mi van ha megint kihátrálok? Nem akarok, mert már másnap megbánnám, hogy ezt csináltam. Nem tudnám elképzelni, hogy már nem ölel, nem csókol, nem velem van, és hogy én nem lehetek vele. De aztán eszembe jutott, hogy mi van ha ezen az egész kihátráláson azért kezdtem el gondolkozni, mert nem szeretem már annyira vagy nem érzem azt, amit eddig? Teljesen össze vagyok zavarodva. Nem tudom hogy most mi van...

Veletek volt már ilyen? Ha igen, akkor mi lett a vége? Szerintetek mi van velem?


2009. máj. 30. 09:41
 1/3 A kérdező kommentje:

Ezt az egészet elmondtam neki is, persze hatalmas könnyek közepette, hozzábújva, és ő elkezdett nyugtatgatni, hogy ne ijedjek meg, és szerinte normális, hogy ilyen fiatalon megijedtem ettől az egésztől. (ő 20 én 18)

És hogy le fog tisztázódni, és visszakapom azt a teljesen tiszta érzést, ami még pár napja is megvolt.

2009. máj. 30. 09:44
 2/3 A kérdező kommentje:

Ja, és azóta nem bírom abbahagyni az agyalást. Egyszerűen vissza akarom kapni a pár nappal ezelőtti állapotot, azt a tiszta szerelmet. És most már érzem, hogy kezd tisztulni, mert tegnap is amikor megláttam, egyszerűen csak folyamatosan néztem őt, és nem is értettem, hogy hogyan lehetek ilyen hülye.

Szerintetek ez csak egy pillanatnyi hülyeség, és rövidesen minden rendben lesz?

2009. máj. 30. 09:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Persze, minden rendben lesz.

Egy hét múlva már eszedbe se fog jutni ez a hülyeség.

Inkább örülj, hogy felfogtad mennyire komoly ez a kapcsolat, és végre szerelmes vagy.

2009. máj. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!