Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki találkozott már hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki találkozott már hasonlóval?

Figyelt kérdés

Másfél éves kapcsolatban vagyok, de a páromnak igénye van heti egy két napra, amit nélkülem tölt. Már többször felhoztam, hogy zavar, de szerinte meg kéne értenem, hogy neki kell egy kis egyedüllét(?), szabadság (??) hogy ki tudja pihenni a velem töltött időt(???). Nem is lenne ezzel bajom, ha tizenévesek lennénk, de ő 25 én pedig 21 éves vagyok. Szeretnék vele összeköltözni, mert én nap mint nap igényelném a társaságát. Nem is tudom igazán, hogy mi fog változni idővel, mi történhet, amitől majd többet szeretne velem lenni.


Velem képzeli el a jövőjét elvileg, de hogy fog az összejönni, ha már most szabadság kell neki?


Min kéne változtatnom?


2012. jan. 28. 23:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
igen, szembe jött velem az utcán.
2012. jan. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hagyd már levegőt venni!
2012. jan. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nem, soha
2012. jan. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Talán én? ***** válasza:

Hallod te csaj...

1 férfinek idő kell mire el kötelezhető legyen...

Én 1 héten 2 napot talizom barátnőmmel de akkor csakis neki szentelem ezt a 2 napot... (se telefon semmi ahol el érhetnek)

2012. jan. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Csak esténként találkozunk és hétvégén egy délutánt.
2012. jan. 28. 23:12
 6/13 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem szeretné, hogy a felesége gyanút fogjon.
2012. jan. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2012. jan. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Hát nagyon köszönöm a komoly válaszokat. -.-"


Nem mászok rá, mindig csinálok reggelit, nézem ahogy játszik a gépen, és edddig még egy romantikus filmet sem nézettem meg vele. Ha pedig külön vagyunk akkor max este felhívom két percre.

2012. jan. 28. 23:19
 9/13 A kérdező kommentje:
(Van hobbim, nemsokára állásom a suli mellett,vannak barátaim, haverjaim és bulizni is eljárok, vannak dolgok amiket el akarok érni, de most első helyen az áll, hogy ezzel a helyzettel kezdjek valamit.)
2012. jan. 28. 23:29
 10/13 anonim ***** válasza:
ti sose fogtok igazán összejönni, és együtt élni!
2012. jan. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!