Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Inkább a belső alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Inkább a belső alapján választotok vagy a külső alapján? (LÉNYEGES:Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szóval arra gondolok, hogy ha pl találtok egy számotokra a belső tulajdonságait nézve ideális pasit, akkor is összejönnél vele, ha külsőre nem lenne a világ legjobb pasija, de azért normálisan néz ki, sőt, talán szép is. (konkrét példa lenne, hogy egy fiúnak nem állnak jól a fogai, tölcsérmellkasos.)
2012. jan. 29. 23:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Van egy szint ami alá nem adok.

Természetesen nem egy full helyes, izomagy brad pitt, de ha egyszerűen valaki nem üti meg az "elmegy" szintet, akkor hiába a tök jó belső, nem fogok tudni vonzódni hozzá.

Ez van. :S

2012. jan. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
sosem tudhatod kinek mi jön be. éppenséggel van, akinek a piszkafa fiúk tetszenek, vagy teszem azt elég ha kedves vele az illető..nekem volt egy pár olyan fiúm aki különösebben szép sem volt(konkrétan nem volt egy adonisz)de azért mégis elvoltam vele, mert nem azt néztem. de hozzáteszem, ne ilyen cicababák közt keresgélj, akire rá van írva h csak a kigyúrt, izompólós srácok tetszenek nekik..
2012. jan. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Neem, nem olyanra gondoltam. A lány, akit ,,kinéztem" egy normális lány. Csak az a baj, hogy ő sokkalta ,,pénzesebb", mint az én családom. És attól tartok, hogy őt ez zavarná. Tudom, hogy ha igazán szeretsz valakit, akkor ez nem lényeg, főleg nem 17-18 éves korban, de akkor is... :S
2012. jan. 29. 23:19
 4/12 anonim ***** válasza:
Persze van határ. Döntsd el h lelkleg akarsz boldogabb lenni, vagy testileg? Én arra szavazok h inkább belsőleg, a külső annyira nem fontos.
2012. jan. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Manapság szinte csoda belsőre jó pasit találni,persze,h összejönnék vele,soha nem tudhatod,mit szalasztasz el! ha szép is akkor meg pláne! A fogai meg hát...ha szertem el tudom fogadni olyannak amilyen,esetleg fogszabályzót javaslok, amúgy ilyen vlóban létezik? Mert én méág soha nem találkoztam a belsőre ideális pasival? bárcsak ilyen szerencsém lenne,mint neked :'(...az a tölcsérmellkas vagy mi meg nem tudom mit jelent:)
2012. jan. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Magamról írtam :D

Keress rá, nem túl szép, de szerencsére nekem nincs ekkora, mint azokon a képeken, amit találni fogsz.

2012. jan. 29. 23:24
 7/12 anonim ***** válasza:
figyelj,ha KÉMIA van és a fentebbi tulajdonságok,akkor összejönnék vele:)
2012. jan. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
tölcsérmellkas az mi?mellkasüregsüllyedés? am az nem probléma :D
2012. jan. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A külső megfog, a belső megtart.
2012. jan. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A tölcsérmellkas számomra egy kicsit ijesztő. Egyik régi barátnőmnek van ilyen és nem is azt mondom, hogy taszít, mert ilyet sosem mondanék, de engem kicsit megijeszt, hogy rendellenesen áll a mellkasa, eleinte tuti paráznék, nehogy úgy feküdjek rá vagy bármi, hogy baja legyen! :)

Egyébként nagyon sok olyan kapcsolatom volt jó darabig, amikor elsőre nem tetszett az illető, aztán megismertem, jött valami szikra és belezúgtam. Itt egyértelműen a külsejük nem fogott meg elsőre, de utána megkedveltem és már nem érdekelt, hogy nagy a tokája, vagy nem éppen az ideálom. Ez egy lényegesen hosszabb folyamat, mintha valaki azonnal tetszik külsőre is ez tény, de nem lehetetlen. Velem ez sokkal többször fordult elő, mint az ellenkezője.

A jelenlegi párommal viszont nem így jöttünk össze, őt amikor először megpillantottam tudtam, hogy nekem ő kell és kész... Aztán ahogy alakultak a dolgok úgy rájöttem, hogy belsőre is éppen tökéletes számomra, így aztán most kívülről belülről tökéletes párom van. :) Persze a tökéletes relatív, elöl egy baleset miatt neki is össze vannak kicsit csúszva a fogai, illetve az egyik letörve, nomeg az sem lenne baj, hogyha 10 centivel magasabb lenne, hogy magassarkút is húzhassak mellé nyugodtan, de mivel imádom, ezért ezek baromira hidegen hagytak amikor összejöttünk. :)

2012. jan. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!