Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Inkább a belső alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Inkább a belső alapján választotok vagy a külső alapján? (LÉNYEGES:Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szóval arra gondolok, hogy ha pl találtok egy számotokra a belső tulajdonságait nézve ideális pasit, akkor is összejönnél vele, ha külsőre nem lenne a világ legjobb pasija, de azért normálisan néz ki, sőt, talán szép is. (konkrét példa lenne, hogy egy fiúnak nem állnak jól a fogai, tölcsérmellkasos.)
2012. jan. 29. 23:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nekem is kócosak a fogaim, bár szeretnék fogszabályzót majd, szóval nálam ez nem kérdés, ha én ilyennel jönnék, nem lenne fair. A volt barátomnak is kicsit kuszák voltak a fogai. :D

Érdekes, nekem a tölcsérmellkas nem riasztó, én semmi furát nem látok benne, mondjuk én kiskoromtól fogva összetalálkoztam vele itt-ott, ismerősöknél, iskola, óvoda, lehet csak ezért.

Valami kell, hogy megfogjon a külsejében, pl. a szeme, az orra (szeretem a nem szép orrokat :D) vagy pl. az, hogy szép a keze.

Mostani barátomban is a szemei fogtak meg elsőre, egyébként nem tetszett, csak valami azt súgta, mégis ismerjem meg. :)

Szóval valamilyen szinten a külső fog meg, ez egyértelmű, csak ez emberenként eltér, a sok p*nabarbit a kigyúrt test meg a fuksz fogja meg, más lányokat az átlagos alkatú fiúk, míg másokat a vékonyak vagy épp a mackósok, de vannak olyanok, mint én, akik a kisebb részletekre figyelnek. Én ezért szoktam mondani, hogy mindenkinek van esélye párt találni, mert nagyon különbözünk, mi emberek.


22/L

2012. jan. 30. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Aki nem ápolt, nem üti meg az igényes szintet, annak nálam nincs esélye. Biztos nem fogok egy olyanhoz vonzódni, aki kövér, egy ütött kopott pólóban, zsíros hajjal, izzadság szagúan, na meg egy alkatához nem illő nadrágban akar meghódítani. De gondolom ez fordított esetben is így van.
2012. jan. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!