Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet betegség a hazudozás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet betegség a hazudozás?

Figyelt kérdés

Folyton csak hazudozok mert olyan jó érzés, és nem is tudok mit tenni ellene. Olyanokat szoktam hazudni, hogy még én is elhiszem de teljessen, és mintha tényleg megtörtént volna velem emlék képekbe látom vagy valami ilyesmi.

Pl.: a szűzességem elvesztése volt ilyen végig hazudtam ,hogy nem vagyok az mármint úgy viselkedtem teljessen mint egy macsó közbe meg semmi...aztán amikor be akartam vallani ,hogy az vagyok már nem is hitte el az alany, sőt már a végén azt hittem ,hogy én hazudok saját magamnak.

És nem is derült ki soha mert mindenki azt hitte , hogy már nem.

De tényleg minden helyzetben csak hazudni tudok meg játszani az emberek érzéseivel, és nevetve...de már kezdem magam megutálni:S...mert eddig mégis csak jót kaptam érte, hogy hazudtam, de tudom ,hogy nem ezt éremlem. És már olyanokat hazudtam amit megváltoztatni se tudok mert nem hiszik el az ellentétét. Mert amit hazudtam késöbb meg is történt. Lehet, hogy ez valami betegség? ha lehetne gyógyítani akkor hogyan? mert a családom is folyton csalódik bennem. És ez a legföbb ok. És nem lehet rám számítani...


2012. jan. 29. 23:29
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
19/f
2012. jan. 29. 23:31
 2/16 anonim ***** válasza:
Jah skizofréniának hívják
2012. jan. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

A hazug emberek elsősorban magukat verik át.


És igen, ez nem normális, de nem a hazudozáson van a hangsúly. Keress fel egy pszichológust és beszélgess el vele erről.

2012. jan. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
8%

lehet, hogy megtört a személyiséged.

asszem a skizo és a meg tört személyiségű emberek 2 külön csoportba tartoznak a skizoknak már több személyiségük is van, a megtört személyiségű emberek azok meg ilyen furcsa "olyasmi mint te" állapotban vannak.

asszem.

2012. jan. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A tudathasadás egy szélsősége a skizofréniának, egyébként ez nem tudathasadás.
2012. jan. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
:/ az kemény én is ezekre gyanakodtam és orvosban is...el is fogok menni:S
2012. jan. 29. 23:42
 7/16 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy ilyen "barátom" (sima barát) és nem értettem minek csinálja ezt?

Mindenről hazudott, még arról is, hogy vesz egy kiló kenyeret, lényegtelen dolgokról, egyfolytában.

Végén senki nem hitt neki, semmivel kapcsolatban. Mindenki megutálta. De nem hagyta abba, az egész élete egy folyamatos, összefüggő hazugság, még önmagának is ellentmond, mégse tesz semmit ellene.

Én nem vágom, mi értelme ennek. Lehet érdemes beszélni egy pszichológussal, mert előbb-utóbb mindenkit elveszítesz.

2012. jan. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ismerek egy kényszeres hazudozót, és habár nem igazán ismerem pszichiátriai szempontból a probléma hátterét, de hogy az illető kattant, és nem is kicsit, az holtbiztos. Mintha legalábbis valami álomvilágban élne, ahol a sok hülyesége mind igaz, de néha kiesik ebből a szerepből, főleg amikor szembesítik a hazugságaival. Olyankor sírni szokott. Nem tudom mit gondoljak róla, leginkább sajnálom.
2012. jan. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Hát mostmár én is magamat, mert nem a hazugságaim miatt ,hanem azoknak megtétele miatt utálnak sokan...a hazugságaim alakítottak eddig végig.

Még nem szerettem senkit nem is tudom milyen érzés.

:S

2012. jan. 29. 23:47
 10/16 anonim ***** válasza:

Szerintem most is hazudsz...

Unatkozol.

2012. jan. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!