Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet betegség a hazudozás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet betegség a hazudozás?

Figyelt kérdés

Folyton csak hazudozok mert olyan jó érzés, és nem is tudok mit tenni ellene. Olyanokat szoktam hazudni, hogy még én is elhiszem de teljessen, és mintha tényleg megtörtént volna velem emlék képekbe látom vagy valami ilyesmi.

Pl.: a szűzességem elvesztése volt ilyen végig hazudtam ,hogy nem vagyok az mármint úgy viselkedtem teljessen mint egy macsó közbe meg semmi...aztán amikor be akartam vallani ,hogy az vagyok már nem is hitte el az alany, sőt már a végén azt hittem ,hogy én hazudok saját magamnak.

És nem is derült ki soha mert mindenki azt hitte , hogy már nem.

De tényleg minden helyzetben csak hazudni tudok meg játszani az emberek érzéseivel, és nevetve...de már kezdem magam megutálni:S...mert eddig mégis csak jót kaptam érte, hogy hazudtam, de tudom ,hogy nem ezt éremlem. És már olyanokat hazudtam amit megváltoztatni se tudok mert nem hiszik el az ellentétét. Mert amit hazudtam késöbb meg is történt. Lehet, hogy ez valami betegség? ha lehetne gyógyítani akkor hogyan? mert a családom is folyton csalódik bennem. És ez a legföbb ok. És nem lehet rám számítani...


2012. jan. 29. 23:29
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
magamnak , ha magamat kell bírálni nem hazudok.
2012. jan. 30. 00:06
 12/16 anonim ***** válasza:
Épp most dolgozom egy olyan csajjal, aki gyakran hazudik, csak, hogy jobb színben tüntesse fel magát, csak szegénykém olyan buta, hogy folyton ellentmondásokba keveredik és ezért rendszerint lebukik.
2012. jan. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyen embert, mindenki elfordult tőle, mert egyre vadabb dolgokat talált ki és ő maga is elhitte. Ijesztő volt, aztán végül pszichiáter is kezelte, de nem sokat javult.
2012. jan. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
ugyan annyi idős vagy mint én....ez furcsa ha nem tudnál írni még a végén azt hinném, hogy te vagy az.
2012. jan. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Semmi bajod nincsen,ez teljessen normális.


A hazugságokat felhasználva akarod magad előnyösebb helyzetbe hozni az élet különböző területén.Mind iskola,munkahely,párkeresés,karrierépítés tekintetében teljessen elfogadható ez a dolog.Hiszen minden valamire való ember aki az életében el akar érni vmi nagyobb dolgot ezt csinálja.


Politikusok,miniszterek,vállalkozók,könyvelők vagy épp a jóképű nőcsábász macsók...kivétel nélkül és folyamatossan rafináltan hazudnak és csalnak,mert ebben a világban csak így lehet sikereket elérni.


Ha tanácsot kell adnom akkor azt tudom mondani hogy próbálj csak a ténylegesen fontos dolgokban hazudni(nehogy teljessen elveszítsd az emberek előtt a hitelességed).De ezekben a fontos dolgokban olyan ésszerűen és profizmussal hazudj hogy véletlenül se bukj le!

2012. jan. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm de elmegyek orvoshoz.
2012. jan. 31. 00:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!