Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én vágyom komoly kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vágyom komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Az összes haverom arról beszél, hogy kit mennyire dugna meg. Nem tudom de én mondjuk inkább arra vágyom hogy egy lány mellett találjam meg a boldogságot, akit mondjuk akkor se csalnék meg ha egy fullos csaj ajánlgatná nekem magát. Nem tudom hogy a lányok hogy gondolkodnak, de azt látom hogy teljesen odáig vannak minden gazdagabb, híresebb pasiért, ami nem is csoda, viszont az már szomorú hogy a legtöbb nő simán dobná a pasiját ha mondjuk lenne lehetősége egy nagyon vonzó pasival összejönnie.


Ti ezt hogy látjátok? Engem elszomorít hogy ilyen a társadalom...


2012. jan. 7. 19:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
nem csak te vágysz rá. Sőt a legtöbb haverod is arra vágyik csak az nem olyan "menő dolog"
2012. jan. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki a boldogságra vágyik
2012. jan. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Komolytalan csajokkal csak komolytalan dolgokat lehet csinálni. Kérdés, találsz-e komoly lányt...
2012. jan. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ha minden ember így gondolkodna mint Te, nem létezne a szőke herceg fogalom. Én is erre vágyok, hogy jöjjön egy pasi, aki úgy fogad el ahog vagyok és hűséges hozzám. És nem csak hetekben vagy napokban gondolkodik.
2012. jan. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

"Ha minden ember így gondolkodna mint Te, nem létezne a szőke herceg fogalom. Én is erre vágyok, hogy jöjjön egy pasi, aki úgy fogad el ahog vagyok és hűséges hozzám. És nem csak hetekben vagy napokban gondolkodik."


Drága hölgyem, ön vagy hazudik, vagy pedig egy alternatív dimenzióban létezik. Az önhöz hasonló mentalitású hölgyek, már vagy régen elkeltek, vagy bizonyítottan kihaltak.

2012. jan. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Nem csak Te vágysz ilyenre és nagyon jó a hozzáállásod, a baj, hogy a srácok kevés % gondolkodik hozzád hasonlóan.


Én lány vagyok, de ugyanígy gondolkozom, mint Te. Nekem nem mellém kell valaki, hanem egy olyan valakit szeretnék, aki szeret és megbecsül olyannak, amilyen vagyok.


Ne szomorkodj, majd megtalálod ezt a lányt!

2012. jan. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

"Drága hölgyem, ön vagy hazudik, vagy pedig egy alternatív dimenzióban létezik. Az önhöz hasonló mentalitású hölgyek, már vagy régen elkeltek, vagy bizonyítottan kihaltak."


Nem hazudok, és más dimenziókban sem élek. Egyszerűen ilyen konzervatív típus vagyok, aki nem vágyik egyéjszakás kalandokra és pénzes macsókra. Szeretem a biztonságot. És vannak még hölgyek akik vágynak ilyen kapcsolatokra, csak kell tudni, hogy hol kell őket keresni. Ahogy vannak még ilyen fiúk, vannak ilyen lányok is :)

2012. jan. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
A pénz is sokszor egyféle "biztonságot" jelent. Sőt, a lehető legbiztosabb "biztonságot", mert a pénz mindent megvásárol és legyőz, mivel a hatalom belőle származik.
2012. jan. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Igen, de aki már ennyire vágyik az anyagi biztonságra, az szerezze meg maga. Nem szégyen ha a nő jobban keres mint a férfi.
2012. jan. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Na az a lány, aki pénzen megvehető....
2012. jan. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!