Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérlek nyugtassatok meg. A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek nyugtassatok meg. A barátom minden nap megnézi egy bizonyos lány képeit FB-on. Sokat jelent?

Figyelt kérdés
Voltak gondjaink az utóbbi időben, és most megnéztem az előzményeit, és szombattól tegnapelőttig napi min. 1x nézegeti a csaj képeit:(( Remegek az idegességtől és sírhatnékom van:( Ma találkoztunk 1 hete először, és azt mondta, hogy szeret.
2012. jan. 30. 14:44
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
hát nekem is hasonló a bnőm és most nem akarok rosszat szólni róla de az ilyeneket retkes f..szhiányos k..vának hívom és amikor a bnőm azért szakítani akart mert ne mondom meg a jelszavamat fb-n és utánna minden nap nézegette és ezmiatt félévig szó szerint csak a legjobb fiu haverommal beszéltem néha és már kezdtem besokallni meg kb 4X a szakitás szélére jutottunk emiatt akk fogtam magam kib.sztam vele és csináltam egy másikat és azon az összes lehető jöcsajt akit ismerek bejelöltem és összevissza flörtölgettem meg minden szal ink hagyta vna h azt csináljak amit akarok
2012. júl. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Elhiszed nekem, hogy odavan, azaz plátói szerelem fűzi ehhez a lányhoz, és tuti, ha lehetne, már összejött volna vele!

Szerintem jobb is, hogy szakítottál vele. Természetes, hogy féltékeny voltál, mikor érezted, hogy mögötted simlizik.

Örülj neki, hogy megszabadultál tőle, majd egyszer olyan párod lesz, akinek te vagy a number one :)

2012. júl. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:
Hát elég primitiv kommenteket találok itt. Nem értem miért kell egyből a legrosszabbra gondolni és kifejteni ezeket a gondolatokat. De ha nem írogat a bizonyos csajjal akkor nem hinném hogy lett volna bármi szándéka is tőle. Illetve az sincs kizárva, hogy valamelyik haverja barátnője / kiszemeltje és küldi neki a képeket, hogy nézzd már milyen szél az xy xy-ja. De véleményem szerint a szakítás fő oka az hogy nem volt kölcsönö bizalom a két fél közt, amit te szakitottál meg. És egy párkapcsolat nem párkapcsolat, ha a fiunak le kell kódolnia a laptopját ha hozzádmegy, meg tudja hogy nem bízol benne.
2015. dec. 4. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!