Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy egy összeveszés miatt napokig nem beszéltetek a párotokkal?

Figyelt kérdés

Lassan egy hete vesztünk össze, ő sértődött meg. Utána 3 napig egyáltalán nem kerestük egymást, az utóbbi 2 napban én próbáltam őt keresni, de nem reagált. Hagyjam békén és majd keres ha akar, vagy próbálkozzak tovább?


21L


2012. jan. 30. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Volt, hajaj, de még mennyiszer...


Nehéz megítélni ennyiből, hogy keresd / sem, fontos ugyanis, hogy alapvetően ki indítványozta a vitát / kinek a hibájából pattant ki végülis.


23/F

2012. jan. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Megesik hogy összeveszünk egy két napig nem beszélünk ,de "nem az a tökéletes párkapcsolat ahol nem vesznek össze ,hanem ahol mindig kibékülnek".

Üdv

22/F

2012. jan. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor még ne temessem el teljesen a dolgot? Ő indítványozta a vitát, szerinte én vagyok a hibás egy olyan dologért, amit el sem követtem, de ezt nem tudta megérteni.
2012. jan. 30. 15:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát mindenképp bírd rá egy beszélgetésre és tisztázzátok a dolgokat. Ha nem sikerül, vagy nem akarja akkor egyértelmű mi legyen.
2012. jan. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem volt ilyen. Mi sosem visszük át másnapra a veszekedéseket.


Menj el hozzá és beszéljétek meg a dolgokat. Ha nagyon akaratos és nem enged az igazából, akkor kérj bocsánatot, még ha nem is te vagy a hibás és ha lenyugszik lehet meg tudjátok normális beszélni. Nem szabadott volna ilyen sokáig halogatni a durcáskodást.

2012. jan. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Nem volt ilyen. Mi sosem visszük át másnapra a veszekedéseket. " - Szó szerint ezt akartam írni! Mindig meg kell még aznap beszélni a problémát, és nem nem beszélni egymással. Az sohasem vezet jó útra!


30/F (9 éves házas)

2012. jan. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
9 éve házas bocsi :)
2012. jan. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!