Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vissza lehet valahogy szerezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza lehet valahogy szerezni az elvesztett bizalmat?

Figyelt kérdés
Segítsetek nekem ha tudtok! Nagyot csalódott bennem a szerelmem, azt mondta, hogy már nem tud bennem bízni, és nem tudja tud e még úgy szeretni mint régen. Nem csaltam meg de volt egy fellángolás valaki más iránt. Hogy tudnám visszaszerezni a bizalmát?
2012. jan. 30. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
tökéletesen? A széttört vázát se tudod eredeti állapotára vissza állítani
2012. jan. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%

bérelj fel pár cimbit, hogy valahol valamikor este hazafelé menet megtámadják, jól megszadizzák, megfogdossák, letapizzák, de 1 pillanatban ott termesz mint 1 hős levered őket és újra tiéd a nő.

sőt 1 kis drámaiságot is vihetsz bele pl nem bírsz velük lefognak el kezdenek ütni( érted csak, hogy látszódjon) de te oda kiabálsz, hogy menekülj inkább meghalok érted csak te maradj életben.....na vmi ilyesmire gondoltam vágod?

2012. jan. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én vagyok a lány, ezért második válaszadó ez nem fog menni. :)
2012. jan. 30. 22:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Az első jól mondja. Ha ránézel a vázára látod a "sebeket", soha nem lesz a régi, de az idő sok mindent megold. Neked kell tudnod, hogy meg tudsz-e bocsájtani neki és engeded-e, hogy bizonyítson.
2012. jan. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy félreérthető voltam. Én vagyok a lány, de én vagyok az akiben már nincs bizalma a szerelmének. Sajnos nekem kellene megbocsájtani.
2012. jan. 30. 22:37
 6/7 anonim ***** válasza:
ha igazán szerelmesek vagytok talán helyreállhat ez a bizalom kérdés én amondó vagyok 22F
2012. jan. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mióta vagytok együtt? Mikor történt és meddig tartott az a bizonyos fellángolás? Hogy derült ki?

Ezek sokban befolyásolják azt, h a párod képes lesz-e újra megbízni benned vagy sem.

Neked kell bizonyítanod ami nem pár nap lesz. Semmiképp ne csinálj olyat, de még hasonlót se mint abban az időben. Nem ismerem az ügy hátterét, így csak példákat tudok írni.Pl ha hívott a srác telefonon, de nem vetted fel a barátod előtt,mert h majd visszahívod, nem fontos.... akkor mától fogva vedd fel a telefont bki is hívna. ha leveleztél vele akkor fejezd be azt is. Ne legyen az kifogás h jajj nem történt semmi, miért ne lehetne levelezni....lehet h ez így is lenne normál esetben, de nem az ha olyannal levelezel vagy beszélsz/találkozol továbbra is, akihez vonzódtál.

Nagy ívben el kell kerülnöd az olyan szituációkat, dolgokat amik a barátodat a múltra emlékeztetik. Szép lassan fel lehet építeni újra a bizalmat, de 1 kisebb dolog elég h visszaess a 0-ra pillanatok alatt. Éreztesd h megbántad, hogy szereted...

Én abban a cipőben voltam tavaly mint most a párod. A barátom fél éve bizonyít...80-90%-nál tart. Szal nem lehetetlen :) Sok sikert!

2012. jan. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!