Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lefeküdtem a legjobb barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a legjobb barátnőm barátjával. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ne kezdjetek el szidni,mert én sem vagyok büszke erre,de megtörtént.


Régen szerelmes voltam belé,de miután tavaly elballagott a suliból,nem nagyon beszéltem vele,meg amúgy is sok barátnője volt már,nem akartam én is egy pár hetes kapcsolata lenni...

Úgy éreztem,hogy már nincsenek érzéseim iránta,de kiderült,hogy vannak.Ezekre arra jöttem rá,amikor a legjobb barátnőm elmondta,hogy összejött vele.

Az utóbbi hónapokban pedig nagyon jóban lettem a sráccal,de én úgy voltam vele,hogy csak haverság.Tegnap viszont kiderült,hogy nem csak barátok vagyunk,mert lefeküdtünk.

Nekem az volt az első,neki szerintem nem(ezt abból következtettem,mert elég tapasztalt és magabiztos volt) és most kiborultam.


Nem tudom,hogy mit csináljak,hiszen Ő a barátnőm pasija.

Az is nehezíti a dolgot,hogy a srác holnap el fog utazni 1 hétre Franciaországba,de írt egy sms-t,hogy csak rám gondol és hogy velem akar lenni,szakít a legjobb barátnőmmel és hogy találkozzunk.

Szeretem,de félek...


Mit tegyek most?Találkozzak vele vagy várjak még?A barátnőmnek mit mondjak?Ő odavan a srácért,szereti és félek,hogy kiborulna.


Légyszi segítsetek,mert ezt másnak nem tudom/merem elmondani.


14L


2012. jan. 28. 16:29
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
14 évesen még tanulnod kéne,nem baszni ráadásul a barátnod pasijával.szégyelhetnég magad.am sajnálom a barátnodet,hogy egy ribanc ezt tette vele
2012. jan. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
47%
Kamu
2012. jan. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

szép kis barátnő vagy, persze ha nem kamu!

én a csaj helyében ezek után ha látnálak az utcán, annyiszor köpnélek arcon.

2012. jan. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
attól még h kitöröltetted a válaszomat,ugyan akkora ... maradsz ;)
2012. jan. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Látszik még hogy fiatal vagy.Majd tanulsz a saját hibáidból,mikor a legajobb barátnőd szemenköp és soha többet nem fogtok beszélni.
2012. jan. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 csiperkee ***** válasza:
62%
Ami megtörtént megtörtént már nem tudsz rajta változtatni azt javaslom mond el a bnődnek é beszéljétek meg légy őszinte azt sokan nagyra becsülik ne lepődj meg ha dühös lessz beszélj a fiuval is hogy mik a szándékai hidd el ha őszinte vagy a lelkismereted is meg fog nyugodni:)
2012. jan. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
csipkee-nek teljesen igaza van. :) tök mindegy, hogy hány éves vagy, mert megtörtént, ugyis kínoz a lelkiismereted, amíg be nem vallod. a barátnők között viszont sok ilyen van. pl az én legjobb bnőm pasijába szerettem vele, azután le is feküdtünk [mármint nem rögtön...] és bevallottam már az nap este, mert éjjel felhívtam és mondtam, hogy jöjjön oda és megbeszéltük. kaptam tőle egy k.rva nagy öklöst, a pasiját kib.szta. egy hétig nem beszéltünk, utána felhívott, hogy beszélnünk kell. elhozta a parkba a nyakláncát [barátság nyaklánc] bevágta a kis tóba, elkérte az enyimét és azt is. adott egy másikat [elfeleztük] és megfogadtam ha teccik valakije, akk előbb nekiszólok és persze ünnepélyesen mégegyszer pofán b.szot... azóta is a legjobb barátnőm :)) ekkkor 16 voltam. most 23 L
2012. febr. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Ricsi14 ***** válasza:
100%

Érdekes, hogy mindég akkor lesz lelki ismeret furdalásotok, ha már megtörtént !! Kedves 23 L NEKED IS AZT ÜZENEM, hogy tényleg nagyon romantikus amit írsz, de akár hogy szépítitek

MAGY K:RVASÁG amit csináltatok !

Ráadásul igaza van az egyik válaszolónak, hogy 14 évesen még tanulni kéne, és nem bas:ni!!!! Felnőtt korotokra már kiégett emberek lesztek!!! De ez a fiukra is érvényes !!

A fiukra azt mondjátok ugye, hogy a fas: fel áll, az ész megáll!! És lányok akkor rátok mi az igaz ??!!! Talán nincs is ami megálljon ? Csak utólag tudtok nyavalyogni, és a lelketekre hivatkozni!

2012. febr. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%
kérdező, sok ilyen mocskor kur va miatt mentek már tönkre kapcsolataim, most nincs barátnőm, nem akarok egyedül megrohadni csak mert az ilyen féltékeny f@sszopó rib@ncok baszhatnának!!! Rohadj meg te tetves céda, én azt kívánom! Ha itt lennél, nagyon megtépnélek a csóró lány helyébe is!! dögölj meg!!!te kis kurv a!!!
2012. máj. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De.. Az én baràtom is most utazott oda. Ő is tavaly ballagott és 14éves vagyok.. Soha a büdös életbe nem akarlak làtni. Szànalmas kis liba -.- nem tudom hogy hogy csibàlhattàtok ezt meg de gratulàlok.takarodjatok az életemből!
2015. aug. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!