Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez a különlegesé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netzsaru kérdése:

Miért van ez a különlegesé érzés? Másoknál is van?

Figyelt kérdés

Jobbára nincs párkapcsolatom. Többször előfordult már hogy egy lánnyal akivel találkoztam nem azt láttam aki valójában is hanem azt láttam benne ami nem is igazán volt (ideál, olyan tulajdonságok amik nem voltak meg neki stb..). Valamiért arra törekszem hogy másoknak megfeleljek, és hogy olyan párt válasszak aki másoknak is meg tud felelni, de ez az valahogy megbukott. Nem ért el célt, de valamiért ott van még bennem ez az érzés hogy miért, de nem tudom sohasem megválaszolni, egy érzés hogy amit leírni képtelenség. (talán azért mert visszahallom másoktól hogy x és y összejött és a kommenteket. Talán nem akarom én is így végezni hogy a hátam mögött beszéljen mindenki)

De nem ez a kérdés. A kérdés az hogy miért látom ezt másokban, és miért nem ismerem fel? Egy jó kérdés amit az üres emberek nem igazán tudnak megválaszolni.

Egy beteljesedő párkapcsolatot szeretnék, semmi többet, semmi mást nem kérek. Nagy kérés lenne? Életem végéig egyedül fogok maradni, az sem kizárt, és már bele is gondoltam. Megpróbáltam nem feladni és küzdöttem az igazért, ami egy ál igazság volt, egy szemem előtt lebegő fátyol, amin mindig ott van, és azon keresztül a legrosszabb lányban is meglátom hogy mi a jó, hogy miért is lenne érdemes kapcsolatot kezdeni vele, ez a fellelkesülés pillanata, sőt még sok más jó tulajdonságot is képzelek el a lányról, ami valójában nincs is neki, de 100% meg vagyok győződve róla hogy így van. SOKAK SZERINT EZ JÓ TULAJDONSÁG, DE ...

épp ez az. Talán jó tulajdonság de mindig minden egyes alkalommal belebuktam, akármi volt akármit próbáltam csinálni, még a legjobb barátomat is megkértem ha olyan kapcsolatba akarnék lépni figyelmeztessen.. meg is tette és hiába...

A VÉGE MINDIG AZ LETT hogy 2-3 hónap után (a fátyol a szemem elől eltűnik néhány napra) ráébredek hogy kivel jöttem össze is valójában..

szörnyű érzés, és magamat hibáztatom, tehát nem lépek kapcsolatba senkivel, ez az egy megoldást tudok. kérlek szépen segítsetek, akárki aki tud valami jó választ/tanácsot adni vagy akármit. köszönöm szépen hogy végig halgattatok.

Üdvözlök mindenkit:

Egy Srác (F,18)


2012. jan. 26. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
2012. jan. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Túlkomplikálod. 18 éves vagy, használd ki a fiatalságod. Nem most kell életed párját megtalálnod.
2012. jan. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hülyeség, hogy örökre egyedül maradsz, hisz annyira fiatal vagy. Igazából csak ezután fog elkezdődni az életed! :)

18 évesen nem kell ezen parázni, előbb-utóbb úgyis jön valaki akibe nem kell beleképzelni semmit... úgy lesz jó, ahogy van! Tudod, ő az igazi, a nagy Ő. Viszont az is lehet, hogy csak hosszú évek múlva találod meg. Az én tanácsom, addig élvezd az éltet, ahogy tudod! Használd ki a fiatalságodat! :)

Sok sikert mindenhez:P


Egy lány.

2012. jan. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
első válaszoló, lehet nincs elég időd elolvasni, vagy csak túl hosszúnak találod, de sohasem fogod megérteni ezt az érzést, még a töredékét se írtam le, leírhatatlan, nem lehetne abba hagyni. Nézz szét milyen 18 évesek vannak, és az után ítélj el valakit.
2012. jan. 26. 19:29
 5/7 A kérdező kommentje:

Egy lány!

Köszönöm szépen a válaszodat, és nagyon örülök neki hogy többen is megértőek vagytok, ez melegséggel tölt el hogy érzem hogy mások akik még nem egészen ismernek törődenek veled. Köszönöm, próbálom megfogadni a tanácsodat. Hálás vagyok.

2012. jan. 26. 19:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát.. nincs mit! (Egy lány.) :)
2012. jan. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen te a szerelembe vagy szerelmes. Azért ruházol fel másokat olyan tulajdonságokkal, amelyekkel valójában nem rendelkeznek, mert már nagyon akarsz egy barátnőt, és nem akarod észrevenni az olyan tényezőket, amik ezt gátolnák (hogy a barátnőd lehessen az illető).
2012. jan. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!