Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mikor számít egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mikor számít egy fiú erős személyiségnek?

Figyelt kérdés

arra gondolok,h mikor mondjátok egy fiúra,h na ez egy erős személyiség. itt most nyilván nem arra gondolok,h fizikailag mennyire erős, hnem tulajdonságaiban.

és amúgy bejönnek nektek az ilyen fiúk?


2012. jan. 31. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Az a fia erős személyiségű akiből még én sem tudok papucsot csinálni. És igen tetszenek az ilyen fiúk :D
2012. jan. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Határozott nem hagyja magát befolyásolni. Pl ha én szeretek valamit neki nem kell úgy tennie mint ha ő is szeretné, ha nem ilyen akkor bejön, de több módon lehet egy férfi erős személyiség
2012. jan. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
felvállalja a véleményét, még ha a nagy többség nem is ért egyet vele. önálló gondolatai vannak, határozott céljai és a saját maga által felállított szabályok szerint él. nekem ezt jelenti egy erős személyiségű férfi.
2012. jan. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Határozott, jól tudja kezelni a problémákat, belátja, ha hibázik, őszintén bocsánatot tud kérni, tudja, hogy hol a határ, magabiztos a fellépése, őszinte, de nem bunkón, van saját véleménye, okos-ravasz-van humorérzéke, ott van, ha szükség van rá, nem bújik ki a felelőség alól, (esetleg) válalkozó szellemű, bátor, talpraesett. Szóval olyan, akire fel lehet nézni.

hirtelen ennyi jut eszembe :) ez szerintem a legtöbb embernek tetszik. Nekem mindenképp, hisz egy ilyen fiúba vagyok szerelmes immár 1 éve, mindhiába :( (van barátnője, és sajnos hűséges típus...:.DD)

2012. jan. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja éas azt kihagytam, hogy van célja az életben (amit erőszak mentesen el is tud érni), de emelett tud laza lenni. ÉS kiáll magáért, és azokért, akiket szeret/tisztel
2012. jan. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen vagyok mint a fentiek és tényleg tetszik ez a csajoknak,ja és engem nem nagyon izgat az sem,hogy más mit gondol róllam,meg hogy miket mondanak rám,de ha már nagyon felidegesitenek ezzel akkor nem hagyom magam

20F

2012. jan. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Határozott, nem hagyja magát befolyásolni, feltalálja magát a leglehetetlenebb körülmények között is. Ilyen az én párom is, egy igazi férfi! :)

26N

2012. jan. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem fél elmondani a véleményét csak azért, hogy elkerülje a vitát. Képes felelősséget vállalni a tetteiért. Elviseli, ha nincs igaza, de míg hisz az igazában, kitart mellette. Irányító típus, képes komolyabb döntéseket hozni. Nem vinnyog mindenért, de elmondja, ha baja van velem, vagy valamivel... ilyenek.
2012. okt. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!