Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti keresnétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Alakulgat valami köztünk egy illetővel, de elég nehezen. Egyértelmű a kölcsönös vonzalom, de ő elég nehezen tud kezdeményezni. Gyakorlatilag minden beszélgetést, találkozást én kezdeményezek és ezen már problémáztam is sokszor, hogy nekem ez kellemetlen, de azt mondta, neki nem, mert örül neki, ha keresem. És tényleg így van, mert ha például küldök egy sms-t, ahogy egy kis ideje van, felhív és sokat beszélünk. Ha találkozunk, akkor húzza az időt, hogy minél tovább tartson. Szóval tényleg jól elvagyunk, de nem nagyon jutunk egyről a kettőre.

MOst úgy alakult hogy elutazott pár napra egy társasággal és nem tudom, hogy keressem-e vagy ne. Azon gondolkodom, hogy lehet, hogy most hogy nem kell a napi problémákkal foglalkoznia, talán jobban el tudná engedni magát? Vagy épp ellenkezőleg, jobban tenném, ha át tudná gondolni a kapcsolatunkat és még jó is, ha rájön, hogy hiányzom neki?

Félek, megbánnám, ha most kihagynék egy lehetőséget, hogy nyugisabb körülmények tudnánk kommunikálni, még ha távolról is.

Ti mit tennétek a helyemben?


2012. jan. 31. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért ne hagyd, hogy nagyon egyoldalú legyen a dolog. Megszokja aztán Te leszel a kiskutyája :S
2012. jan. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 pqpqpq ***** válasza:
eggyet aludjal meg ra
2012. jan. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Jaj, nem egyoldalú amúgy, csak ebben az egyben, hogy ő magától nem nagyon jelentkezik. Igaz, én meg jobban is igénylem a kommunikációt, tehát szinte napi szinten, és igazából azért sms-t küldök, mert ezzel rábízom, hogy akar-e beszélgetni. És általában ilyenkor hív. De ha nem küldök sms-t, akkor nem.

Az elején is, amikor még csak ismerkedtünk, mindig csak valamilyen konkrét ürüggyel hívott fel. Meg azt is mondta már, hogy sokszor akart hívni, csak elkezdett rajta gondolkozni, hogy akkor ez most jó-e vagy nem, hogy ezzel talán elront mindent, meg hogy nekem talán nem is alkalmas épp (mert eléggé számon tartja amúgy a napirendemet). Szóval eléggé problémázós típus.


Ma egyébként sem keresném már, úgyhogy egész biztosan alszom rá egyet. Vagy kettőt. :)

2012. jan. 31. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!