Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szerelmes vagyok, és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szerelmes vagyok, és a barátom elutazik egész nyárra. Hogy bírjam ki nélküle?

Figyelt kérdés
:(((
2009. máj. 31. 09:56
 1/4 anonim ***** válasza:
:S Legyél sokat a barátaiddal,az segít valamennyire.Nekem fél évre fog elmenni a párom,tudom mit érzel!!
2009. máj. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

én is így vagyok. viszont tavaly is ez volt a helyzet, csak akkor még nem kötődtem hozzá ennyire. akkor szerettem igazán bele, mikor meglátogattam:) remélem idén is sikerül. nálad semmi esély nincs rá?

a pozitív oldala tényleg az a dolognak, hogy ugye párkapcsolatban hajlamos az ember "elfelejteni" a barátait, a nyár kitűnő alkalom újra felvenni velük a kapcsolatot.

2009. máj. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kapcsolatban a közös nyár a legszebb. Ha az egyik viszont nem vágyik erre, akkor ott bajok vannak.


24/F

2009. máj. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Muszáj elmenjen, ő is legszívesebben velem töltené. De a körülményei miatt muszáj elmenjen. :(((
2009. máj. 31. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!