Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret?

Figyelt kérdés
Egy hónapja vagyunk együtt a pasimmal. Részemről minden teljesen oké, nagyon szeretem. Ő is nagyon sokszor mondogatja, hogy szeret és azt is mondta, hogy várjunk a szexel, bár ő szeretné, de mivel nekem ez lenne az első, még korai. Nagyon sokat ölel, puszil, azt szereti, hogy ha egy társaságban vagyok, lehetőleg mindig a közelébe legyek. Néhány probléma mégis van. Néha nagyon hamar felkapja a vizet és olyankor (nem beszél csúnyán velem) hanem minél hamarabb befejezi a beszélgetést, esetleg kissé undokul, majd ha nem hagyom lerázni magam és megbeszéljük a dolgot, akkor minden rendben. A másik dolog ami zavaró, hogy előfordul, hogy azt veszem észre, hogy én kezdeményezem a beszélgetéseket, én kérdezek, vagy mondok olyant amire választ várok. Fura de úgy érzem, hogy ha nem tenném, sokkal kevesebbet beszélgetnénk. De végül is...mit is mondhatna...szinte minden nap találkozunk, mindent tudunk egymásról. Mi a véleményetek?
2012. jan. 31. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:
azért ráz le hamar mert fontos vagy neki és nem akar megbántani. Nagyon is szeret :) A Másik részével meg ne foglalkozz. Együtt vagytok és mindegy hogy ki ír a lényeg ,hogy beszéltek :)
2012. jan. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Állandóan nem tudja senki sem fosni a szót. Ha nincs téma, nincs beszélgetés. Ha nem történik vele semmi új abban az eltelt 1 napban, amíg békén hagytad, akkor mit vársz?
2012. jan. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
beszélgetést kezdeményez, csak komolyabb témákat én szoktam felhozni, amiből hosszabb, mélyebb beszélgetések bontakoznak ki. és így bármit meg tudunk beszélni.
2012. jan. 31. 23:04
 4/6 tevetke ***** válasza:
Lehet nehezen tud komolyabb dolgokról beszélgetni, ezért inkább nem kezdeményez, de ha te hozod fel akkor hajlandó rá... Szerintem minden oké, meg a pasik közt sok olyan van, aki egyébként is kissé szófukar, szóval emiatt ne parázz!
2012. febr. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne keress hibát ott ,ahol nincs.
2012. febr. 1. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kovács Julianna válasza:
nos én pont ilyen helyzetben vagyok...a probléma nálunk is az,hogy a ha én nem kérdezem a barátom, akkor nem tudok semmit a gondolatairól és így meg nehéz kitalálni,hogy mi a gond,illetve mit is szeretne..ő nem a szavak embere..előfordulhat,h a te párod sem az..én pont tegnap beszélgettem a barátommal,és elmondtam neki,h mit gondolok és bár akkor sem nagyon beszélt,de láttam h megérti és nem vártam el h mondjon akármit is mert ismerem és nem tudja kifejezni az érzelmeit szavakkal..de te tudsz neki segíteni azzal h rávezeted és onnan majd ő fogja mondani..nekem bejött!!
2012. febr. 1. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!