Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbánta volna az exem a szakítást? Miből tudom meg h még mindig szeret?

Figyelt kérdés
2 hónapja szakított velem.Azt mondta h már nem vonzódik hozzám és nem szeret.Neki a haverok kellettek,szabadság,bulik,és persze alkohol.Közölte velem h sokkal jobb élete van.Ahogy nem kerestem küldött egy levelet h találkozzunk mert beszélgetni akar és furán érzi magát amiért úgy viselkedett velem,én belementem.A mostani pasijával állítólag mindent meg tud beszélni,de nekem még is olyan dolgokat mondott amiket neki nem,elmondta h ez azért van mert csak én tudom megérteni h min megy keresztül.Továbbá most jött rá arra is h neki nincs igazi barátja,ha megkérdezem tőle van e kedve beszélgetni igent mond,de leszögezte h amiről beszélünk köztünk maradjon és találkozni is titokban amikor ráér.Kijelentette már h hiányolja a szexet.És sok olyan dolgot nem tud mással megcsinálni amit velem.Úgy érzem h bennem még mindig jobban bízik mint másokban.Rákérdeztem h hiányoztam e neki illetve hiányoznék e neki ha eltünnék az életéből örökre.De nem válaszolt rá,csak próbálta más témára terelni.Szerintetek mire kellek neki?
2012. febr. 1. 02:22
 1/5 anonim ***** válasza:
semmiképp sem akar 'teljesen' elveszíteni. de hogy csak a lelki társat látja benned, vagy valóban szeretné újrakezdeni, nem tudom biztosan, én úgy érzem, h az előbbi
2012. febr. 1. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Talan csak kefelni akar veled!
2012. febr. 1. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kihasznál, csak arra kellesz neki, hogy ne legyen egyedül. Én a helyedben nem hagynám magam kihasználni, kétlem, hogy akarna e komolyabb kapcsolatot tőled különben nem szakított volna és nem mondott volna olyanokat. Rájött, hogy te vagy az egyetlen aki egyáltalán szóba áll vele, ne dőlj be neki. Elég h*lye pics@nak tűnik. Ha annyira jók a haverjai, jobban érzi magát velük, mint veled, akkor menjen hozzájuk.


28/n

2012. febr. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én vagyok az egyetlen akit évek óta ismer és velem osztott meg mindent.Mindenről beszámol még levélben is,olyat is leír amire egyáltalán nem vagyok kíváncsi.Mintha ezzel féltékennyé akarna tenni valamiért.A szakítást arra fogta h soha nem mentünk sehova,és soha nem lehetett senkivel.Úgy ment el valahova h következő nap számolt be róla.Mivel tanul,dolgozik,tesójára vigyáz,és még a házimunkát is ő csinálta,és eléggé elfáradt ezért inkább nem mondtam neki h menjünk pl bulizni.Mondtam neki ha menni akar nyugodtan mehet,csak szóljon előtte h tudjam.De ő ezt teljesen kifordítja és neki én vagyok a szar.
2012. febr. 1. 15:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez a szituáció áll fenn, legalábbis az elejét tekintve. A pasim bejelentette, hogy már nem szerelmes, neki buli, szabadság meg új kihívások kellenek. Magyarul csak szex és más semmi. Két éve voltunk együtt. Elég rosszul esett, mert rögtön ez után fel is vitt egy lányt magához, állítólag csak "játszani", de most meg újra akarja kezdeni velem, mert nem történt semmi... Biztos, hogy még szeret, ha más nem szeretettel, mint egy barátot, de valószínűnek tartom a te esetedben is hogy az érzelmi biztonság miatt csinálja ezt, mert tudja, hogy te úgyis ott vagy neki. De ez így nem fair veled szemben, és ha van új pasija akkor meg szinte biztos, hogy nem szeret, mert akkor veled lenne. Szerintem... Remélem segít.
2012. febr. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!