Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok, én képtelen vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok, én képtelen vagyok bízni a barátomban! Ez mit jelent? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Borzasztóan szerelmes vagyok belé! Állítólag ő is belém, de képtelen vagyok bízni benne!
2011. aug. 3. 13:11
1 2
 1/20 napietus ***** válasza:
100%
pedig a bizalom mindennek az alapja. ha anlkül építesz egy kapcsolatot, az homokra épült vár: össze fog dőlni.
2011. aug. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
nem fogadtad el magad, és azt hiszed, nem szerethetnek téged. fogadd el magad
2011. aug. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Mert a kapcsolatunk elején igaz, hogy nem nagy dolgokban de hazudott vagy eltitkolt dolgokat!Meg rengeteg gyanús és furcsa szotorikat mondott.ÉS azóta képtelen vagyok bízni benne. Pl ha elmegy valahova én az alatt az idő alatt 100szor meghalok mert elképzelek mindent, hogy mit csinálhat. ÉS ha elmeéli mi volt akkor 50-50 esély hogy hiszek neki vagy sem. Mostanában nem hiszem annyira hogy hazudik de akkor sem lennék képes akárhová is leengedni mert képtlen vagyok benne megbízni.Bár ő se naogny bízik bennem sokszor.
2011. aug. 3. 13:22
 4/20 B.angel ***** válasza:
100%

Mintha csak az én történetemet írtad volna le! Nekem is hazudott... bár számomra nagy dolgokban, így oda a bizalom, viszont én is szeretem ennek ellenére.

Napietus igazat mondott, homokvárra építitek a kapcsolatot és az sajnos egy csöppet sem jó dolog. Bár ennek ellenére én azt mondom, gyakorolgasd, hogy bízzál benne, elhiszem, hogy a hazugságok után nehéz, de te is írod, hogy már nem hiszed, hogy hazudik neked. Akkor csak hajrá! Beszélgessetek egymással erről! És majd meglátjátok, hogy képesek lesztek újra felépíteni azt, ami most nincs!

Sok szerencsét hozzá! :)

2011. aug. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
bemeséled magadnak a marhaságot. bemeséled h úristen megcsal..
2011. aug. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalom hiány! Én is ebben a cipőben jártam sokáig! Amint elhiszed magadról, hogy igenis jó csaj/pasi vagy, kívül/kívül belül, meg fogsz benne bízni és elfelejted a kezdeti hazugságait!
2011. aug. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Valóban vannak önértékelési problémáim. És a kezdeti hazugságokat nem nagyon tudom kitörölni egyszerűen megmérgezi minden gondolatomat. Meg aztán attól is félek, hogy mi van akkor ha hiszek és valójában hazudik? Mi van ha az a bizonyos "vár" amiatt fog összeomlani évek múlva, mert bíztam benne de kiderül, hogy rosszul tettem? Nagyon nehéz dolog ez! Sokszor úgy érzem hogy én képtelen vagyok erre! Bízni valakiben. Amikor akármikor átverhet! Elhagyhat,eldobhat és akkor semmit nem értek az évek a szerelmem a hűségem oda minden! :(

2011. aug. 3. 16:17
 8/20 napietus ***** válasza:
jobb egyszer csalódni, mint az egész élted gyanakvásban élni. döntsd el: megbízol benne, vagy elhagyod. nincs harmadik út. illetve van, amit most csinálsz, de ez zsákutca.
2011. aug. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
De amúgy ez lehetetlen. Nem hiszem, hogy pl te képes vagy teljes mértékben megbízni a párodban mindig! Ez annyira hihetetlen. Persze én sem azt mondom, hogy amikor valamit mond azt hiszem hazudik, hanem hogy ha elmegy valahova semmikép nem tudok bízni benne.
2011. aug. 3. 20:18
 10/20 B.angel ***** válasza:

Nézd, adott rá okot...az elején. Ha nem vagy képes bízni benne, akkor nem hiszem, hogy van más lehetőséged, mint kiszállni a kapcsolatból, vagy legalábbis egy kis távolságot tartani. Mert akkor most már örökké azon fogsz görcsölni, hogy mit csinálhat éppen most, kivel van, biztos megcsal? Valld be, ez nem egészséges. Azt nem mondom, hogy csak te vagy a hibás, mert nem vagy képes bízni benne, de ez mondjuk a hazugságoktól is függ, hogy miben hazudott. Ha tényleg apró, akkor szerintem ne parázz ennyire!

Nekem mondjuk az segített, hogy kiderült egy hazugsága (mit egy, már a százegyedik), holott megbeszéltük, hogy nincs több hazugság, mert én is mindig őszinte vagyok, szóval kiadtam az útját, azóta könyörög, hogy bocsássak meg, ne legyek vele ilyen. És azt mondta, nem könyörögne, ha nem szeretne, mert akkor örülne, hogy végre megszabadult tőlem.

Nem tudom, hátha neked ez segítene, hogy végre elhidd szeret!

Más ötletem már nincs.

2011. aug. 4. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!